Arama

Lif yırtılması ameliyatının sonuçları ne olabilir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 25 Aralık 2015 Gösterim: 84.162 Cevap: 24
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
parsiyel ACL rüptürü.

Sponsorlu Bağlantılar
medial menisküs posterior hornu ve gövde kısmını içine alan kova sapı yırtığı

medial menisküs anterior hornunda evre 1 dejenerasyon

eklem aralığında ve suprapatellar bursada belirgin effüzyon

sağ dizimdeki bu yırtıklar ameliyatın geçikmesi halinde sorun yaşarmıyım ameliyattan sonra eski sağlıma kavuşurmuyum.
salonsahra - avatarı
salonsahra
Ziyaretçi
12 Şubat 2010       Mesaj #12
salonsahra - avatarı
Ziyaretçi
2 sene önce menuskus amelıyatı oldum bugun aynı rahatsızlıklarım basladı menuskus tekrarı olabılırmı
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Mart 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
IYI GUNLER BEN OMUZUMDA LIF YIRTILMASI SONUNCU AMELIYAT OLDUM BIRDE AYNI ANDA KEMIK TORPULENMIS KAS SIKISMASI YAPIYORDU NE KADAR ZAMANDA DUZELIR GUC KAYBIDA VAR SAYGILAR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Nisan 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
60 yasımda bir bayanım sağ kolum da lif ve tendom yırtıgı var ve tam hareket edmiyor kolum düşüyor ameliyet onerdiler sizce 60 yas bu tür amelıyatlar ıcın rrsıklı değilmi agrım sızım yok sadece kolum u havaya kaldıramıyorum siz bana ameliyat tavsıye edermısınız ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Aralık 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben yakLaşık 15 yıL önce sağ ayağımın üzerine düştüm bu yıLa kadar sağ ayağımın diz kapağı boLumunde her yıL beLirLi araLıkLarLa şişme meydana geLiyor bir çok doktora gitmeme rağmen ışın tedavisi,iğne,röntgen vb. tedaviLer uyguLandı ancak hiç biri oLumLu etki göstermedi yakLaşık 1 haftadan beri ayağım yine şiş harek ettiremiyorum,şişLikte ağırLık hissedyorum 24.12.2010 tarihinde yine doktora gittim fiLm,röntgen çeKiLdi ayağımda Lif yırtıLması oLduğunu söyLediLer ameLiyat gerekiyo dediLer sizin tavsiyenizi öğrenmek istiyorum şimdiden teşekür ederim cevabınızı bekLıyorum [ anteqLi ]
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Cuma günü 23.12.10 Tarihinde ayağım burkularak sonradan eve 15 Dk lık yürüyüş yaptım vardıgım zamanda sişiklik oluştu topuk tarafında. doktora gıttıgımde film çektirdim incinmiş dedi pazartesı günü yine gel dedi. Geldigimde başka doktordu bu seferde lifler yırtılmış olduğunu söyledi alçi yaptırttı 10 gün sonra iyileşirsin dedi sonra uğrarsın alçını çıkartırız diye sizce bu doktorun yaptıkları dogrumu alçıya aldırması gibi daha bugun alcıya aldırdım şimdiden teşekkürler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mart 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kolumda lif yırtılması var doktor ameliyatla düzelecegimi söyledi tedaviyle düzelebilirmiyim
mesut eraslan - avatarı
mesut eraslan
Ziyaretçi
20 Mart 2011       Mesaj #18
mesut eraslan - avatarı
Ziyaretçi
ben 2008 yılında top oynarken dizim döndü sonra doktora gittim rönntgen çektirdim bişe yok dedi sonraları bi kaç kez daha döndü en son 2011de dr. gittim sende çapraz baglarda yırtık var dedi tedavisi amaliyatmış ..
şimdi bn amaliyat olsam eskisi gibi olurmuyum ?
en kısa ne zaman iyileşirim? bide ben külube gitcem o yüzden cevabınız benim için önemli
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Temmuz 2012       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşım bence sen en iyisi tam teşekküllü bir hastahaneye git ve orda tedavi gör. ayak hayatımızdaki en önemli organlardan biridir siz bunları küçük görmeyin bendenn sana tavsiye bende ameliyat olacam oından sana diyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Kasım 2012       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
annemin dizinde lif kopması var dizinin arka tarafı yumuurta gibi olmuş 2 sene önce ameliyat dediler ama annem korktuğu için olmadı. şimdi olmayı düşünüyo sizce kaç haftada geri ayağa kalkabilir ameliyat zorlu mu geçer bilğilendirirseniz sevinirim Msn Happy