Arama

Annem neden kızıyor olabilir? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 1 Ocak 2016 Gösterim: 9.103 Cevap: 20
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Aralık 2012       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
annem işe gidiyor akşam eve gelince bütün sinirini benden çıkarıyor bana kızarak beni döverek stres atıyor ve bana çok bağırıyor annemin bu sıkıntısını nasıl çözebilirim artık dayanamıyorum lütfen acil açıklamalarda bulunun
Sponsorlu Bağlantılar
Ceylin - avatarı
Ceylin
Ziyaretçi
11 Aralık 2012       Mesaj #12
Ceylin - avatarı
Ziyaretçi
Bana kalirsa bunu sen degil, bir psikolog cözmeli. Bir anne siddet uyguluyorsa zaten hatali olan ilk etapta kendisidir. Cocuk simardi, yaramazlik yapti vb. gibi nedenler gecerli kilinamaz. Siddet hic bir sekilde kabul edilemez.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Aralık 2012       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEN ANNEMDEN GİZLİ FACE AÇTIM VE ANNEM BUNU YAKALADI YANİ BULDU TM BANA KIZMAKTA HAKLI AMA BABAMA SÖYLEMESİNE GEREK YOK BENE DİOKİ 'SANA OLAN GÜVENİM ARTIK HİÇ YOK' DİYOR ONDAN ÖNCEKİ AKŞAMDA BANA ÇOK BEĞENDİĞİM BİR GÖMLEK İÇİN ZAFER PLAZAYA YEŞİL YAYLAYA VE HEYKEL DEKİ LW WAİKİKİ YE GİTTİK VE BUNU BENİM YÜZÜME VURUYO NE OLUR SÖYLEYİN KENDİMİ ANNEME NASIL AFFETTİREBİLİRİM NE OLURSUNUZ ALLAH RIZASI İÇİN Bİ CEVAP YAZIN YOKSA EVİMİ TERKEDEYİM NE YAPAYIM BİLMİYORUM AĞLAMAKTAN ÇENEM AĞIRDİ NE OLUUR
SİZ SİZ OLUN ANNENİZDEN GİZLİ İŞ YAPMAYIN

DEDİN YA AYNI ŞEYLER BENİM DE BAŞIMA GELDİ VE HABİRE KIZIO BAŞIMA KALKIYO FLAN AYNI ŞEYLER ... İNANBENDE BİLMİYORUM NE YAPCAMIII :d
secem - avatarı
secem
Ziyaretçi
2 Şubat 2013       Mesaj #14
secem - avatarı
Ziyaretçi
annem şubatın birinde maaşını aldı ertesi gün bana ve kendisine bir şeyler bakmaya gideceğini söyledi benim de gelmemi istedi o sırada bende televizyon izliyordum televizyonu - üzerindeki düğmesinden- sertçe kapattım annem bunu yanlış anladı ona kızdığımı düşünüyor o sırada televizyonun düğmesine fazla abandım oda yanlış anladı ve kendisi bir şeyler bakmak üzere evden çıktı beni de evde bıraktı ben böyle durumlarda anneme hep gerçeği söylerim ama bu sefer yalan söylediğimi düşünüyor çok kötü bir durum!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mayıs 2013       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Annem banada kiziyor hep bi sorunum olsa yüzüme vuruyor kizim sunu yapma bunu yap sunu yapma bunu yap
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Haziran 2013       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
fadedliver adlı kullanıcıdan alıntı

Sorumluluklarınıu yerine getirmiyor ya da istemediği bir şeyi yapıyorsan kızıyor olabilirBilmem

benim annemde bana her şeyde hatta bulluyor ben her gün ağlıyorum dedem öldü onun acısını bebden çıkarıyor artık stresden basım ağrıyor bayılıyorum dedimi kimseye anlatamıyorum lütfenn yardım edin
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
16 Haziran 2013       Mesaj #17
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
Annenin sözlerini dinlemessen annen tabi ki kızar.Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Aralık 2013       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı

annem bana kızıyor nedenm

yaa neden kızdıracak şeyler yapalım deli misin yaa! Küçücük çocuklar dışarı çıkmış karla oynuyorlar. Benim anneme bak. Yaa karla oynamak tek başımıza suçmu yaaa
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ağustos 2014       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
secem adlı kullanıcıdan alıntı

annem şubatın birinde maaşını aldı ertesi gün bana ve kendisine bir şeyler bakmaya gideceğini söyledi benim de gelmemi istedi o sırada bende televizyon izliyordum televizyonu - üzerindeki düğmesinden- sertçe kapattım annem bunu yanlış anladı ona kızdığımı düşünüyor o sırada televizyonun düğmesine fazla abandım oda yanlış anladı ve kendisi bir şeyler bakmak üzere evden çıktı beni de evde bıraktı ben böyle durumlarda anneme hep gerçeği söylerim ama bu sefer yalan söylediğimi düşünüyor çok kötü bir durum!!

Canım aynı durum bende de oldu. Asos'a gidiyorlardı, kızdırdım diye beni almadı ve dövdü.
Son düzenleyen nötrino; 18 Ağustos 2014 13:41 Sebep: Uygun olmayan sözcükler çıkarıldı!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Nisan 2015       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimde annem kızıyor hep ağlıyorum hiçde mutlu değildim ama nasıl olduysa düzeldik aslında annelerimiz niye bağırır biliyormusunuz nedeni ise işleri becermek istediklerinden mutlu olsun ve evliliği iyi geçsin diye bağırırlar.elbette insanlık hali bunlar