Arama

Annem neden kızıyor olabilir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 1 Ocak 2016 Gösterim: 9.129 Cevap: 20
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
18 Aralık 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
annem bana kızıyor nedenm
EN İYİ CEVABI Teusa verdi
Alıntı
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı

anneni kızdıracak şeyler yapıyorsun demekki...^o)
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
18 Aralık 2008       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Sorumluluklarınıu yerine getirmiyor ya da istemediği bir şeyi yapıyorsan kızıyor olabilirBilmem
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mayıs 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çıldırdığı için bu arlar hep beni övüyor
Teusa - avatarı
Teusa
Ziyaretçi
29 Mayıs 2011       Mesaj #4
Teusa - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı

anneni kızdıracak şeyler yapıyorsun demekki...Msn Sarcastic
nicely - avatarı
nicely
VIP VIP Üye
29 Mayıs 2011       Mesaj #5
nicely - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı

canım anneni karşına al neden bana kızıyorsun diye sor mutlaka bir açıklaması vardır sen bir hata yapmışsındırki oda kızıyordur deki anneciğim neden beni üzüyorsun ben üzülüyorum bana kızmanı anlamıyorum bana açıklarmısın diye söyle bazen anneler kızar ama hiçbir zaman evletlerının kötü olmasını istemez yani her anne kızar yeri geldiği zaman bir hata yaptınki oda senin iyliğin için kızıyordur anne gibi kimse düşünmez bir evledı kim olursa olsun anne hakkı ödenmez çünkü canım ne olursa olsun annelerimizin kıymet ve değerini bilelim

bak sana bir kıssa anlatayım :

birgün Veysel Karânî peygamber efendimize bir iş için gider anneside çabuk gel der ve veysel karani bakarki evde yok efendimiz hemen geri döner beklemez çünkü annesi hemen gel demiştir . Annesinin sözünü dinler bunun üzerine peygamber efendimiz duyunca çok duygulanır ve kendi hırkasını veysel karaniye gönderir yani annesini üzmeyip anne sözü tuttuğu için onu ödüllendirir .Demekki anne bizler için çok kutsal bir varlık bunun için annemizi üzmemeliyiz sor annene canım neden böyle yaptığını mutlaka açıklar sen hatanın farkında olmayabilirsin konuştuğunda mutlaka hak vereceksindir annene
Gece Prensesi - avatarı
Gece Prensesi
Ziyaretçi
29 Mayıs 2011       Mesaj #6
Gece Prensesi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

çıldırdığı için bu arlar hep beni övüyor

Dövüyor yani çıldırdığı için öylemi.. Anneni çileden çıkarıyor olabilirsin yadi annenin senn bilmediğin sorunları olabilir cnm. Annenle konuşmayı dene ve annen ne derse onu yap ..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Şubat 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
annem sürekli zeytin yağ gibi üste çıkmaya çalışıyor ve her şeyde beni suçluyor neden ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Haziran 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evet bnada ole yapıo bn ablayım adım asude ve sna katılıyorum hatta bn bna neden kızdığınnı biliorum kesin ya tek kardeşsin yada abla abi başka ne olablrki bnim deyil kardeşimin yaptığı şeylerdende bn suçlu çıkıyorum kardeşimin adı aybüke ona yapma diorum yapıo ondan snra bna kızıo bnde aybükeyekızınca snden oğrenio dio bn diorum anne dedim diye halla bna kızyo bn anlamıorum atık bna hep bolesin dio ama ole dilim bn haklı çıkıncada bna yine kızıo uste çıkmak içn bni susturuyo annemi hç sewmiyorum denilede bilr
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Eylül 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
annem bana kızıyor tamam haklı ama başkalarının önünde azarlıyor küçük düşürüyor bunu neden yapıyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ekim 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEN ANNEMDEN GİZLİ FACE AÇTIM VE ANNEM BUNU YAKALADI YANİ BULDU TM BANA KIZMAKTA HAKLI AMA BABAMA SÖYLEMESİNE GEREK YOK BENE DİOKİ 'SANA OLAN GÜVENİM ARTIK HİÇ YOK' DİYOR ONDAN ÖNCEKİ AKŞAMDA BANA ÇOK BEĞENDİĞİM BİR GÖMLEK İÇİN ZAFER PLAZAYA YEŞİL YAYLAYA VE HEYKEL DEKİ LW WAİKİKİ YE GİTTİK VE BUNU BENİM YÜZÜME VURUYO NE OLUR SÖYLEYİN KENDİMİ ANNEME NASIL AFFETTİREBİLİRİM NE OLURSUNUZ ALLAH RIZASI İÇİN Bİ CEVAP YAZIN YOKSA EVİMİ TERKEDEYİM NE YAPAYIM BİLMİYORUM AĞLAMAKTAN ÇENEM AĞIRDİ NE OLUUR
SİZ SİZ OLUN ANNENİZDEN GİZLİ İŞ YAPMAYIN Msn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn Sad