Arama

Sevgili ile barışma duası var mıdır? - Sayfa 2

Güncelleme: 26 Temmuz 2012 Gösterim: 68.970 Cevap: 32
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Aralık 2009       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ayrıldık ama ben onu hala seviyorum oda aynı ama gurur yapıyoruz aramam mümkün değil bi dua varmıdır lütfen
Sponsorlu Bağlantılar
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2009       Mesaj #12
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ayrıldık ama ben onu hala seviyorum oda aynı ama gurur yapıyoruz aramam mümkün değil bi dua varmıdır lütfen

Dostum senin istediğin bence dua değil büyü filan. Madem seviyosun onunda seni sevdiğini biliyosun aramalısın ne demek "gurur yapıyorum aramam" sonrada "dua var mıdır?" diyosun çelişkili değil mi dediğin sence? Bazen fedakarlık yapmalısın sevenler arasında "ben onu aramam" gibi şeyler olmamalı onsuz yapamıyosan canına tak ettiyse ara bence araman onuda mutlu edicektir ilk adımı sen at sonrasına Allah yardım eder. Msn Happy + Eski güzel günlerinizden filan bahset ve duygusal ol...
Sponsorlu Bağlantılar

SüPeRsiN - avatarı
SüPeRsiN
Ziyaretçi
29 Aralık 2009       Mesaj #13
SüPeRsiN - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
RuffRyders adlı kullanıcıdan alıntı

Dostum senin istediğin bence dua değil büyü filan. Madem seviyosun onunda seni sevdiğini biliyosun aramalısın ne demek "gurur yapıyorum aramam" sonrada "dua var mıdır?" diyosun çelişkili değil mi dediğin sence? Bazen fedakarlık yapmalısın sevenler arasında "ben onu aramam" gibi şeyler olmamalı onsuz yapamıyosan canına tak ettiyse ara bence araman onuda mutlu edicektir ilk adımı sen at sonrasına Allah yardım eder. Msn Happy + Eski güzel günlerinizden filan bahset ve duygusal ol...

Gurur olmaz aşk da yani benim fikrim bu. Eğer gerçekten seviyosa ve hata ondaysa kadın da erkek de arayabilir. Eski güzel günlerden bahsetmek de kesinlikle işe yarıyo (bayansa) Bayanlar daha duygusal oluyo kesin dayanamazlarMsn Grin Msn Grin Aramalısınız..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Şubat 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sevdiğimin bana dönmesi için etkili bir dua
HDT. - avatarı
HDT.
Ziyaretçi
21 Mart 2010       Mesaj #15
HDT. - avatarı
Ziyaretçi
ben sevgilimle cok saçma bir neden yüzünden ayrıldım ama cok seviyorum Msn Sad inşallah barışırız lütfen bana dua edin . ALLAH ım tüm sevenleri kavustursun tüm dargınları barıstırsın Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Nisan 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sevdim diye şımardı Msn Sad saçmalıklar yüzünden ayrıyız hem suçlu hem güçlü ona rağmen aradım ama hala düzelmiyo bbildiğim tüm duaları okudum ama aklına bile gelmiyorumdur eminim Allah tüm sevenleri barıştırsın kimsenin muradını gözünde koymasın dua edin bana
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Temmuz 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim icinde bi dua varmı onu cok seviyorm salaım beni bu acabtan kurtarsısın amin Msn Sad
aytan - avatarı
aytan
Ziyaretçi
21 Temmuz 2010       Mesaj #18
aytan - avatarı
Ziyaretçi
21besmele okuyun her gece yatmadan önce arkasndan dönmesını ıstedgınız kısı ıcın allahım .............. adı soyadı olucak... kulunun sen den sonra benı sevmesını ve hayırlısıyla bana dönmesini diliyorum diyin ve fotografına üfleyın her gece yatmadan once buun yapın 63 gun boyunca yapmanız gerekıyor allah tüm iyi dualarımızı hayırlısıyla kabul etsın benım ıcın de dua ederseniz sevinirim... ben de aşk acısı cekıyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ağustos 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benimde sevgilim aynı şekilde özürdiledim ben küstüğümle barışmam diyor... lütfen yardımcı olun
Misafir:(( - avatarı
Misafir:((
Ziyaretçi
17 Ağustos 2010       Mesaj #20
Misafir:(( - avatarı
Ziyaretçi
aynen benmki de ayrıldıgımla barısmam diyo ben barısmak için herşeyi yapptım çunku haksızdımm.gurur yapmadan sevdiğimi ozur diledigimi soyledim.sırf su inadı yuzunden geri donmuyo sevdiğini de biliyorumMsn Sad(çok uzuluyorum ya bi dua ;(((