Arama

AÖF sınavsız geçiş yapabilir miyim? - Sayfa 8

En İyi Cevap Var Güncelleme: 10 Eylül 2012 Gösterim: 63.448 Cevap: 84
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Temmuz 2011       Mesaj #71
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2010 - 2011 mezunuyum.bn sınavsız gecıs hakkımı kullanarak acıktan ıkı yıllık okuyabılır mıyım cook acıl cvp ıstıyorummm...
Sponsorlu Bağlantılar
laydgaga - avatarı
laydgaga
Ziyaretçi
22 Temmuz 2011       Mesaj #72
laydgaga - avatarı
Ziyaretçi
ben üniversiteye açıktan bitirmek istiyorum.okul biteli 4 sene oldu düz lise mezunuyum.tekrar üniversite sınavına girmeden açıköğretimdeüniversite okuyabilirmiyim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Temmuz 2011       Mesaj #73
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
meslek lisesi kimya bölümü mezunuyum.açıkögretim üniversite okumak istiyorum.ne yapmam gerekiyor.lütfen gidişat gösterin bana.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ağustos 2011       Mesaj #74
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba, meslek lisesi mezunuyum fakat dışarıdan açık öğretim ingilizce öğretmenliğini okumak istiyorum meslek liselerinde kendi branşı dıışında okuya bilirmi cevaplarsanız çooook sevinirim sagılarımla...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ağustos 2011       Mesaj #75
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 2006 mezunuyum sınavsız geçiş hakkım varmı varsa uzaktan eğitim yazabiliyormuyum.Varsa 2012ye kısmetse tercih yapçam.yardımlarınızı bekliyorum
seaberk - avatarı
seaberk
Ziyaretçi
19 Ağustos 2011       Mesaj #76
seaberk - avatarı
Ziyaretçi
meslek lisesi öğrencilerinin açıköğretim dahil 2 yıllık meslek yüksekokulu programlarına kayıt için mutlaka üniversite sınav başvurusu yapıp tercih döneminde de tercihlerini ösym ye göndermeleri gerekir.

alan dışı tercih yapmak isteyen meslek lisesi mezunlarının mutlaka ygs ye de girip 2 yıllık tüm programlarla, açıköğretimin kontenjanı olmayan 4 yıllık programları (işletme, iktisat vb...) için en az 140 puan almaları gerekir.

sınavsız geçiş için (açık-uzaktan-örgün öğretim fark etmez) ygs ye giriş gerekmemekte ama başvuru ve tercih yapılması zorunludur.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ağustos 2011       Mesaj #77
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 1996 endüstri meslek lisesi metal bölümü mezunuyum açık öğretimden sınavsız kendi alanımda olan bölümlere devam edebilirmi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ekim 2011       Mesaj #78
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 2003 te aof kayit yaptim ama devam etmedim simdi tekrar devam edebilirmiyim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Kasım 2011       Mesaj #79
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEN 2004 TICARET MESLEK LISESI MEZUNUYUM VE SINAVSIZ GECIS HAKKIMI KULLANMADIM SUANDA KULLANMAK ISTESEM ACIKOGRETIME KAYIT OLABILIRMIYIM BIRDE HANGI BOLUMLER TERCIH ETMELIYIM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Aralık 2011       Mesaj #80
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu yıl sınavsız geçiş devam etmektemidir?