Arama

'Msncore.dll' hatası nasıl çözülür?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Haziran 2011 Gösterim: 72.482 Cevap: 73
fkoi - avatarı
fkoi
Ziyaretçi
19 Aralık 2008       Mesaj #1
fkoi - avatarı
Ziyaretçi
sabah msn açtığımda msn 9.0 finalin hazır oluğunu ve yükleyebileceğimi söyleyen bir yazı çıktı.yükledim.sorunusz açtım.akşam gelince çoklu oturum programı yüklemeyi denedim.bunu yaptıktan sonra msncore.dll dosyası bulunamadı şeklinde hata vermeye başladı.bunu nasıl düzlticem?
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
Olmazsa bile biz buradayız, yardımcı olmaya çalışırız. Ki temennimiz sorun yaşamamanız elbette :)
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Aralık 2008       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
DLL-files.com - msncore.dll, free download
^İlgili dosya uzantısı indirin.
Sponsorlu Bağlantılar

Ya da Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Program Ekle veya Kaldır > Windows Live Messenger > Değiştir > Onar

Listede Windows Live Messenger bulunmuyorsa aşağıdaki bağlantıdan indirip kurun (8.1 TR):
http://g.msn.com/8reen_us/TR/INSTALL_MSN_MESSENGER_DL.EXE

Alıntı

MSNCore.dll

C:\Program Files\MSN Messenger\ klasörüne kopyalamalısınız. Sorun devam ederse:

Başlat > Ayarlar > Denetim Masası > Program Ekle veya Kaldır > Windows Live Messenger > Değiştir > Onar

Listede Windows Live Messenger bulunmuyorsa aşağıdaki bağlantıdan indirip kurun (8.1 TR):
https://www.msxlabs.org/forum/arsive-kaldirilan-konular/19063-windows-live-messenger-8-1-final-turkce.html

^
fkoi - avatarı
fkoi
Ziyaretçi
19 Aralık 2008       Mesaj #3
fkoi - avatarı
Ziyaretçi
peki bu dosyayı hangi klasörün içine koymam gerekli?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Aralık 2008       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sanırım indirmiş olduğunuz eklenti sürümü uyumlu değil.

ZapMessenger proğramı ile messenger sürümünü kaldırın. Proğram ekle kaldırdan silindiğinden emin olun.

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8050.1202) buradan yeni WLM 2009 indirin. (Türkçedir)

ve eklenti olarak messenger plus yüklemenizi öneririm. 2009 için olan msnplus sürümünü buradan indirebilirsin.
Windows Messenger Live Plus 2009

Messenger plus sayesinde birçok özelliği kullanabilirsin.
fkoi - avatarı
fkoi
Ziyaretçi
19 Aralık 2008       Mesaj #5
fkoi - avatarı
Ziyaretçi
Bu verdiğiniz wlm 2009 u indirmek için eklenmiş dosyalardaki linke tıklayacağız değil mi?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Aralık 2008       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
fkoi adlı kullanıcıdan alıntı

Bu verdiğiniz wlm 2009 u indirmek için eklenmiş dosyalardaki linke tıklayacağız değil mi?

Evet.
fkoi - avatarı
fkoi
Ziyaretçi
19 Aralık 2008       Mesaj #7
fkoi - avatarı
Ziyaretçi
teşekkür ederim.inşallah olur.başımın etini yedilerMsn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Aralık 2008       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Olmazsa bile biz buradayız, yardımcı olmaya çalışırız. Ki temennimiz sorun yaşamamanız elbette Msn Happy
fkoi - avatarı
fkoi
Ziyaretçi
19 Aralık 2008       Mesaj #9
fkoi - avatarı
Ziyaretçi
oldu.çok teşekkür ederim.şimdide plus ı yüklüyorum.teşekkür ederim.
Ayberq - avatarı
Ayberq
Ziyaretçi
23 Aralık 2008       Mesaj #10
Ayberq - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ThinkerBeLL adlı kullanıcıdan alıntı

Olmazsa bile biz buradayız, yardımcı olmaya çalışırız. Ki temennimiz sorun yaşamamanız elbette Msn Happy

slm kardesim ya bu msn 2009 un plusu nasıl renkli olacak ya naptıysam ne ettiysem i türlü yapamadım...buy verdgin linkten plus u indir dim oda yardımcı olmadı.ben daha önce msn9.0 beta kullanıyodum bigün anıden yen sürümü indirmek istermisin die sordu msn i acarken evet diyorum indirmiyo hata veriyo hayır diyorm msn açılmıyo...msn 2009 u yükledim ama bu seferde yazılar renkli deil napomalıyı m yardım bekliyorum