Arama

Dudağımda çıkan şişlik uçuk mudur?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 28 Kasım 2015 Gösterim: 21.430 Cevap: 9
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
20 Aralık 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
ben bu sabah kalktıgımda dudagımda küçük bi şişlikle karşılaştım şuanda biras daha şişmiş durumda ruj sür diyorlar ve sürüorum ama kaşınma oluyor sizce uçukmudur ne yapmam gerekir?
EN İYİ CEVABI Keten Prenses verdi
ruj sürmeyin hava almasını engellersiniz. temiz tutun ve başkalarıyla öpüşmek gibi dudak temasından kaçının. ve çatal bıçak kaşık ve bardağınızı ayırın. yeni doğan bebeklerden ve yaşlılardan uzak durun virütik bir şeydir çünkü. ve bir hekime görünün ki size teşhis konulsun:) geçmiş olsun
Sponsorlu Bağlantılar
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
20 Aralık 2008       Mesaj #2
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
Ziyaretçi
Uçuk (Herpes)
Sponsorlu Bağlantılar
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2008       Mesaj #3
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
ruj sürmeyin hava almasını engellersiniz. temiz tutun ve başkalarıyla öpüşmek gibi dudak temasından kaçının. ve çatal bıçak kaşık ve bardağınızı ayırın. yeni doğan bebeklerden ve yaşlılardan uzak durun virütik bir şeydir çünkü. ve bir hekime görünün ki size teşhis konulsunMsn Happy geçmiş olsun
Quo vadis?
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
22 Aralık 2008       Mesaj #4
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
teşekkürler uçukmuş ama hala şişlik inmedi ya krem kullanmaya baŞLadım yara olsa sorun değil şişlik dha çok acıyor....
DERF_YORK - avatarı
DERF_YORK
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2008       Mesaj #5
DERF_YORK - avatarı
Kayıtlı Üye
Öncelik,le geçmiş olsun.
Bildiğim kadarıyla uçuk mikrop kapmak,dan değil.. İçte olan bir küçük rahatsızlığın dışarı yansımasıdır.
Yani sivilceler gibi;
Yapılacak en iyi Formül Zaten sağolsun yukarıdaki Arkadaşlar yardımcı olmuşlar Ruj sürmeyin demiş biride konuyla ilgili link vermiş. Teşekkürler her ikisine,de.
Bende ekleme olarak şunu söyliyim evet ruj yada diş macunu tarzı bir şey sürmeyin..
(Doktora gidin ) Yok önemli bir şey değil gitmeye gerek yok diyor iseniz.
Mümkün mertebe Sabun ve su ile temizleyinn.. ^^Kaşıntısı ve acısı dinecekdir.^^Ama mutlaka iyi kurulayın.
Tekrar geçmiş olsun.
Not:
Eğer su toplayıp yumuşama olur ise; "kesinlikle patlatmayın, kaza eseri patlar ise;
Çok az tuzlu su ile; yıkayın, mikrobun etrafa yayılmasını önlemiş olursunuz...
Beni Ona sorsanız, 1 ölüyüm. Bana O'nu sorsanız tüm kalemlerim...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Aralık 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
2 ay önce bir sabah üst dudağımda şişlikle uyandım ağrı yoktu hala bazen artıp azalmakla birlikte devam ediyor birçok doktora gittim fakat kesin tanı söylenmedi ödem geçirici inede vuruldum b12 inesi vuruluyorum şuan hafif bir şişlik var ama geçmemesinden endişeliyim tavsiyeniz ne olur acaba
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Haziran 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
daha önceden iltihaplı uçuk çıkardı dudaklarıda her ay tekrarlardı.bu ay uçuk değil de sadece şişkinlik oluyo ve bi kaç saate kadar geçiyo.nedendir bu hiç bi anlam veremedim Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Nisan 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
burnumun üstünde çıkmıştı sonra kabukları soyarak yüzüme dğdirmişim yani ağızımın etrafına dudağıma şimdi küçüktü sabah kalktım çok şişmiş Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Haziran 2013       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Keten Prenses adlı kullanıcıdan alıntı

ruj sürmeyin hava almasını engellersiniz. temiz tutun ve başkalarıyla öpüşmek gibi dudak temasından kaçının. ve çatal bıçak kaşık ve bardağınızı ayırın. yeni doğan bebeklerden ve yaşlılardan uzak durun virütik bir şeydir çünkü. ve bir hekime görünün ki size teşhis konulsunMsn Happy geçmiş olsun

ruj sürmemeliyiz ama şişince arkonun yağlı kremi sürülmeli ve dudak kendine gelene kadar tekrarlanmalıdır Msn Happy böyle yapılırsa uçuk cıkmadan gecmiş olur .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Kasım 2015       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Aniden üst dudağım şişti ve ne yapacağımı. Bilmiyorum?