Arama

Süt üretimi tesisleri hakkında detaylı bilgi verir misiniz?

Güncelleme: 11 Haziran 2011 Gösterim: 9.342 Cevap: 2
muratta_firarda - avatarı
muratta_firarda
Ziyaretçi
25 Aralık 2008       Mesaj #1
muratta_firarda - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar uzun süredir Büyükbaş hayvancılık için araştırmalar yapıyorum ve ortalama her cevaplarda;
Kendime ait arazi Yemi Kendimin yapma İmkanlarım Tesis İçin kendime ait arazi
Sponsorlu Bağlantılar
deniliyor. Köy kökenliği olduğumdan kendime ait ev yerleri 250 dönüm ekilebilir arazi ve İşyerimin ürettiği Hayvan yemleri olduğundan bu işi yaparım diyorum ama hep bir soru işareti kalıyor bu kadar imkanlara sahipken düşüncem 20 adet büyükbaş hayvanla ilk etapta süt işine girmeye kalksam ( tesis - 20 adet Hayvan - gerekli ekipman vs.) bana kaça patlar ortalama 100.000 TL gibi bir rakamla ve bu imkanlarda yapılacak olan bir tesis nasıl ve ne düzeyde para kazandırır. Eğer bu konularda bilgisi olan varsa bana fikir verirse sevinirim.
mustafa_yanar - avatarı
mustafa_yanar
Ziyaretçi
8 Ağustos 2009       Mesaj #2
mustafa_yanar - avatarı
Ziyaretçi
SÜT ürünleri hakkında bende çalışıyorum yetrli tesislere sahip sayılırım ama önemli olan şey süt pazarını tam birşekilde sahip olmak ürettiğin süt ve süt ürünleri elinde kalısa iş çok kötüye gider ama emin olabilirsin bu işte %75 kaar var mustafa_yanar_5@hotmail.com
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Haziran 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben özcan süt fabrikası nasıl kurulur ne gerekiyor ne lazım hepsi hakkında bilgi almak istiyom lütfen yardıcı olurmusunuz***