Arama

İstenmeyen tüylerden nasıl kurtuluruz? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Nisan 2015 Gösterim: 62.150 Cevap: 25
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Mart 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Epilasyon yapıyorum aYda bi çıkıyor.ağda çok acıtıyor.karınca yagı fayda eder mi acaba :-|
Sponsorlu Bağlantılar
CRAYZBYB! - avatarı
CRAYZBYB!
Ziyaretçi
6 Ocak 2012       Mesaj #12
CRAYZBYB! - avatarı
Ziyaretçi
ÇÖZÜM İÇİN MALZEMELER
1.ARKO KREM
Sponsorlu Bağlantılar
2.UHU
3.ZERDAÇAL
4.TOZ ZENCEFİL
FORMÜL
1AVUÇ DALACAK ŞEKİLDE KREMİ ALIP DERİN KAPA KOYUYORUZ SONRA DA TOZ ZENCFİLİ KOYUYORUZ KARIŞTIRIYORUZ ZERDAÇAL TOZ HALİNİ ALNA KADAR ILIK SUDA BEKLETİYORUZ TOZ HALİNE GELDİĞİNDİ KARIŞIMA KOYUN SONRA 5DAKİKA KARIŞTIRN VE 1TÜP UHUYU KARIŞIMA KATIN VE 2DKK DİNLENDİRİN SONRA TÜYLÜ BÖLGEYE SÜRÜN 10DAKİKA BEKETİN ILIK SU İLE GÜZEL TEMİZLEYELİM
(NOT)YIKAMADA YANINIZDA PLASTİK BICAK YARDIMYLA YUKARDA AŞĞIYA DOĞRU YAPALIM YIKAMA BİTTKTEN 2 DAKİKA SONRA ZEYTİN YAĞI VE KOLANYA SÜRÜN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Nisan 2012       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aman ne bitkisel Msn Happy uhu ,arko krem bitkisel demek Msn Grin iyi kafa yapılmış.zerrdeçalın çıkmayan boya lekesinide hesaba katmamış .
kılların kesin çözümü henüz mevcut değil,piyasadakilerin neredeyse tamamıda kandırmaca.
bilimsel bi dayanakları yok piyasadaki ürünlerin.şuan için en mantıklı olanı ağdanı yap,otur oturduğun yerde Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Haziran 2012       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam ardaşlar ben 12 yaşındayım genital bölge ve koltuk altı ve bacaklarımda tüylenmeler oldu.ağda bezli sirli bantlardan alıyorum genital bölge ve koltuk altımı alıyorum.bazen zor geliyo genital bölgeyi almak bende makasla kesiyorum yada jiletle alıyorum.acaba doğrumu bacaklarımdada çok kıl var.yani napacağımı şaşırdım canımda çok kıymetli bacağımı epilasyon aletiyle almak istiyorum.bi yandanda korkuyorum.ne yapabilirim bazısı eldivenle alıyomuz bazısı şu 1 milyoncularda satılan bıyık alma şeyiyle alıyormuş.yani jiletlede alırsan heryeri kalın çıkıyo kıllar herkes ağda yap diyo yapan varsa yazsın arkadaşlar.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ağustos 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnde 13 yşndyım bimde satılan sirli bant güzel onu al yap ama bn bikini bölgmi makasla alıyorum koltuk altı bacak sirli bezle alıyom.bimde satılan çok güzel tavsiye ederim...deneyin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ağustos 2012       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BENCE GENİTAL BÖLGEYİ MAKASLA DEVAM ET BENDE 12 YAŞNDAYIM Bİ KERE AĞDA YAPTIM ŞARIL ŞARIL KANADI.BİDAHA TÖBE DEDİM KALIN ÇIKARSA ÇIKSIN ORASI HASSAS BÖLGE ANNEM ZORLA SIKIŞTIRDI BENİ AĞDA YAPTI KAÇAMADIMDA BN ŞİMDİ HAZIR AĞDA ALIP KOLTUK ALTI VE KOL,BACAK ALIYORUM ORAYI MAKASLA ALIYORUM.CNM KIYMETLİ BNM ALLAH KOLAYLIK WERSİN BNCE ORANA AĞDA SÜRME HELEDE JİLET YAPTIYSAN HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLARSIN..Msn Sad SÖLİYİM SN BİLİRSİN ÇÜNKÜ JİLET YAPINCA KALIN ÇKIYO AĞDA YAPINCA KANAYIP KIZARIYO YNİ....Msn SadMsn SadMsn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Eylül 2012       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar ben 13 yasındayken vücudumu eldivenle almaya basladım yaklaşık 3 sene oldu nerdeyse yok denilebilecek kadar azaldı kesinlikle herkese ameliyat eldivenini tavsiye ederimm basta biraz acıyo ama dayanıcaksınız tüylerinizin yok olması için 2-3 defa aldıktan sonra zaten seyrekleşiyoo kesin çözüm diyorum kızlar deneyinnnn Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Mart 2013       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tuylerden lazer yapmadan nasil kurtulabilirim
biruni - avatarı
biruni
VIP Önce Sağlık
27 Mart 2013       Mesaj #19
biruni - avatarı
VIP Önce Sağlık
tüyleri azaltmayı deneyebilirsiniz.
bu tip işlerin garantisi olmaz.
İstenmeyen Kıllar
Düşüncene katılmam şart değil, düşünceni anlatman için savaşırım...
Misafirpınar - avatarı
Misafirpınar
Ziyaretçi
7 Nisan 2013       Mesaj #20
Misafirpınar - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

karınca yağına nasıl ulasabılırız almak için

inanın karınca yağıda çözüm deyil bende çok kıllıyım eşim aynı hiç bir çözüm bulamadım bioderi sakın almayın yalan inan beni tersine perişan etti ama şimdi ben ılık odun külüyle yapıyurum mükemmel zayıfladılar külü sürün eldivenle çekin çok basit ama gücü süper dene yin zararlı çıkmazsınız 3 4 kez deneyin hemen seyrek leşir kadının kadına tavsiyesi