Arama

'Arka Sıradakiler' dizisinde oynayan Bülent Çetinaslan hakkında bilgi verir misiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 11 Haziran 2010 Gösterim: 26.455 Cevap: 20
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
27 Aralık 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
'Arka Sıradakiler' dizisinde, 'Oktay' karakterini canlandıran Bülent Çetinaslan' ın biyografisini bulabilir misiniz?
EN İYİ CEVABI YaLaN rÜyA verdi
Arka sıradakiler oyuncularının hepsinin hayatını öğrenmek isterim.Ama hiç biri oktayın yerini tutmaz kardeşim.Oktayı çok ama çok sewiyorum.Onun dizideki karakteri asla ama asla değişmemeli.Burdan onu çoooooooooooook sewdiğimi sölemek istiyorum.Oktayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy seni çooooooooooook sewiyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen MeLL; 6 Nisan 2009 16:40
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2008       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bülent Çetinaslan, (d. 25 Mayıs1974Ankara) Türk Tiyatro ve dizi oyuncusu. Oyunculuğun yanı sıra mankenlik ve fotomodellik yapmaktadır.
İlköğretim ve lise öğrenimini Ankara'da tamamladı. 12 yıl boyunca çeşitli takımlarda profesyonel voleybol oynadı. Oyunculuk eğitimime Ayla Algan ile başladı. Daha sonra Kenter Tiyatrosu'nda eğitimime devam etti.
Sponsorlu Bağlantılar

Oynadığı Diziler
Arka Sıradakiler2007 (Oktay)
Duvar (dizi)2007 (Taylan)
Acı Hayat2005
Melekler Adası2004
kaynak
Son düzenleyen Blue Blood; 29 Ağustos 2009 17:08
YaLaN rÜyA - avatarı
YaLaN rÜyA
Ziyaretçi
6 Nisan 2009       Mesaj #3
YaLaN rÜyA - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Arka sıradakiler oyuncularının hepsinin hayatını öğrenmek isterim.Ama hiç biri oktayın yerini tutmaz kardeşim.Oktayı çok ama çok sewiyorum.Onun dizideki karakteri asla ama asla değişmemeli.Burdan onu çoooooooooooook sewdiğimi sölemek istiyorum.Oktayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy seni çooooooooooook sewiyorum
Son düzenleyen MeLL; 6 Nisan 2009 16:28
MeLL - avatarı
MeLL
Ziyaretçi
6 Nisan 2009       Mesaj #4
MeLL - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
YaLaN rÜyA adlı kullanıcıdan alıntı

'Arka Sıradakiler' dizisinin websitesinden, Bülent Çetinaslan hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.Ayrıca onunla iletişime geçmeniz o site aracılığıyla daha kolay olur...

Tıklayın:
Arka Sıradakiler Web Sitesi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ağustos 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arka sıradakiler dizisinde herkesi çok seviyorum ama kimse oktay abimin yerini tutamaz oktay abi seni çok seviyorum kardeşin emrah
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ekim 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben oktaya aşırı derecede bağlıyım o çok tatlı hele omaviş gözleri varya!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Kasım 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn arka sıradakiler dizisini çok sewiyrm we tabki karakterlerini de çok sewiyrm inşallah hiç bitmez bu dizi melike
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Aralık 2009       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
oktayı aileden biri gibi sevdik diziye dönsünnnn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Aralık 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
oktay yasıyormu çok merak edıyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Aralık 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bizde liseliydik. ama böyle sinif görmedik

delisinden tut ta mankenine kadar var ama ne diyim bence sen gamzenin sayesinden okadar sevildin.
gamzede nazar deymez insallah.....

oktay dizine ve arkadaslarina geri dön erkeklige yakismaz, ben suan sadece fragmentlere bakiyorum eger seni görürsem bakmaya gene baslarim ....

bekliyorum seni ferhat