Arama

Crysis setup sorununu nasıl çözebilirim?

Güncelleme: 8 Mayıs 2012 Gösterim: 7.648 Cevap: 12
SeHZaDE586 - avatarı
SeHZaDE586
Ziyaretçi
28 Aralık 2008       Mesaj #1
SeHZaDE586 - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR DVD'NİN İÇİNDEKİ PART1 VE PART2'Yİ BİLGİSAYARA ÇIKARTTIM ÇIKARTIRKEN HİÇBİR SORUNLA KARŞILAŞMADIM.AMA YÜKLEMEYE GEÇTİĞİM SIRADA SETUP AÇILMIYOR NEDENİNİ VE ÇÖZÜMÜNÜ SÖYLEYEBİLİRMİSİNİZ?SETUP AÇILACAK GİBİ OLUYOR AMA HEMEN KENDİLİĞİNDEN KAPANIYORMsn Sad EKRAN KARTIM FX5200 512 MG,1GB RAM,XP PROFESSİONAL,SP2 OYUNU NASIL YÜKLEYEBİLİRİM ACABA? YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ MSN ADRESİM sehzade586@gmail.comMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn CryMsn Cry
Sponsorlu Bağlantılar
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
29 Aralık 2008       Mesaj #2
Ziyaretçi
DVD İçindeki Setup.exe Vb Kurulum Dosyası Yokmu ?_?

Sponsorlu Bağlantılar
Eğer Dosya.iso Uzantılı İse PC'nizde Demontools,Alcolic Vb Program Varmı ?_?

Ekran Kartın Çok Düşük Oyunu Açabileceği Sanmıyorum Boşuna Kurmayın İstersen Deneyebilirsiniz.

Emin Olmak İçin Alt'taki Bağlantıya Tıklayın Sisteminizi Test Edin.
Hemen Karşısında -The Product- Ona Tıklayın "Crysis" Oyunu Bulun Can You Run İt Logosuna Tıklayın Ve Bekleyin (Biraz Kasma Olacaktır, İnternet Tarayıcısı Kesinlikle Kapatmayın.)

Can You RUN It?

SeHZaDE586 - avatarı
SeHZaDE586
Ziyaretçi
29 Aralık 2008       Mesaj #3
SeHZaDE586 - avatarı
Ziyaretçi
iso uzantılı değil setup açılacak gibi oluyor ama kapanıo hemen senin dediğin siteye girdim yarım saat bekledimMsn Grin bıraktım gittim pcyi tv bile izledim döndüğümde hala aynı şekildeydiMsn Happy
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
30 Aralık 2008       Mesaj #4
Ziyaretçi
İnternet Explorer Kullanıyorsanız Active X Denetimi İzin Verdin mi ?_? Msn Happy

DVD'de Sorun Olabilir, Belkide DVD-Rom'u Tam Okuyamıyordur Başka PC'de Denemek İsterseniz Deneyin.

Bu Arada Oyun Setup Boyutu Kaç GB ?_? 6.03GB Değilse Eksiktir.
SeHZaDE586 - avatarı
SeHZaDE586
Ziyaretçi
30 Aralık 2008       Mesaj #5
SeHZaDE586 - avatarı
Ziyaretçi
423 kb dioMsn Grin

mozilla kullanıyorum
Son düzenleyen SeHZaDE586; 30 Aralık 2008 16:06 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
30 Aralık 2008       Mesaj #6
Ziyaretçi
Alıntı
SeHZaDE586 adlı kullanıcıdan alıntı

423 kb dioMsn Grin

mozilla kullanıyorum

Oyun Boyutu 423 KB Msn Disappointed O Zaman Unut xD
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende De Aynı Bu Sorun War Setupa Tıklıyorum Acılmıyor Bendede 2 Cd War 2 Cd İcindeki 1.Part Ve Part.2 Yi Kopyalayıp Masaüstüne Crysis 2 Adında Klasör Oluşturup Attım İçine Yüklendikden Sonra. Part1. Tıkladım Setupa Tıklıyorum Yüklemiyor Arkadaşlar Lütfen Bi Yardım Cd yi Aldığımdan Beri Uğraşıyorum Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞIM KLASÖRE ATTIKTAN SONRA WİNRAR MI YOKSA EXE FELANMI WİNRAR İSE SAĞ TIKLA 1.PARTA BURAYA ÇIKARTA BAS BİTTİMİ DİĞERİNE ÖYLEE DEVAM ET OLACAKTIR Msn Happy Msn Happy
Bknkral - avatarı
Bknkral
Ziyaretçi
6 Şubat 2012       Mesaj #9
Bknkral - avatarı
Ziyaretçi
OLDUMU SORUN KALKTIMI VEYATTA SANA BİR TAVSİYE IDMAN I FULL YÜKLE SONRA TR . TEK L0NK FULL OYUN S0TES0 - HO^ GELD0N0Z... SİTESİNE GİR DEAMON TOOLS U YÜKLE CRYSİS OYUNLARIN HEPSİ ORADA İNDİR OYNA İNDİR OYNA KOLAY GELSİN Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Şubat 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar şu crysis oyununu yükleyemiyorum. cd1 ve 2 yi çıkartıyorum setup yapıyorum. yüklemete geçiyor. sonra başka bir şey çıkıyor. c veye d yi seçmem isteniyor galiba. c şeçili ama d yi seçemiyorum. ok diyorum yine olduğu yerde dönüyor.