Arama

Facebook üyeliğimi nasıl iptal edebilirim? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 6 Haziran 2012 Gösterim: 95.393 Cevap: 124
ener - avatarı
ener
Ziyaretçi
23 Ekim 2009       Mesaj #31
ener - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

face book iptali

Sponsorlu Bağlantılar
eminecumalı-35@hotmail eminecumalı(kocaaycan)@hotmail.com eminecumalı_35@hotmail.com face book üyeliklerimin iptalini istiyorum

8kocaaycan@h

facebook ayarlarından hesap dondurabilirsiniz...
AriThmetiCs - avatarı
AriThmetiCs
Ziyaretçi
24 Ekim 2009       Mesaj #32
AriThmetiCs - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

face book iptali

Sponsorlu Bağlantılar
eminecumalı-35@hotmail eminecumalı(kocaaycan)@hotmail.com eminecumalı_35@hotmail.com face book üyeliklerimin iptalini istiyorum

8kocaaycan@h

Burada hiç bir kimsenin, başkalarına ait olan facebook hesaplarını silmesi gibi bir durumu söz konusu değildir.. geride kalmış sayfalarda nasıl ne şekilde hesabınızı donduracağınız ayrıntılı bir biçimde anlatılmıştır.. neden okumak gibi bir eyleme sahip değiliz anlamış değilim.. konuyu baştan itibaren takip ederseniz nasıl dondurup/silebileceğinizi göreceksiniz...

Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
24 Ekim 2009       Mesaj #33
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

herkeze selamlar ben facebook üyeliğimi silmek istiyorum silebilir miyim? yardım pls

Alıntı

facebook mu ıptal etmek ıstyorum

Alıntı

facebook üyeliğimi tamamen iptaletmekistiyorum

[QUOTE=Misafir;1542785]face book iptali

Alttaki mesajı inceleyiniz.

Alıntı
AriThmetiCs adlı kullanıcıdan alıntı

Facebook'a giriş yapınız, daha sonra sağ üst köşede Ad soyadınız, Ayarlar ve Çıkış yazılarını göreceksiniz.. Mouse ile Ayarların üstüne geldiğinizde Hesap ayarlarını göreceksiniz, hesap ayarlarına tıklayınız.. Açılan sayfada aşağıya doğru sıralanmış seçeneklerden en altta olanı yani Hesabı Dondur un hemen karşısında ki dondur linkine tıklayınız.. Açılan yeni bir sayfada Facebook size hesabınızı neden dondurduğunuzu soracak seceneklerden birini secerek hesabınızı isterseniz uzun soluklu isterseniz geçici bir süreliğine iptal edebilirsiniz..

Saygılar..

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Kasım 2009       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
şifremi yazıyorum iptal için yanlış diyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2009       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facebook üyeligimi iptral ettirecem
_KleopatrA_ - avatarı
_KleopatrA_
Ziyaretçi
6 Kasım 2009       Mesaj #36
_KleopatrA_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

facebook üyeligimi iptral ettirecem

Alıntı

Facebook'a giriş yapınız, daha sonra sağ üst köşede Ad soyadınız, Ayarlar ve Çıkış yazılarını göreceksiniz.. Mouse ile Ayarların üstüne geldiğinizde Hesap ayarlarını göreceksiniz, hesap ayarlarına tıklayınız.. Açılan sayfada aşağıya doğru sıralanmış seçeneklerden en altta olanı yani Hesabı Dondur un hemen karşısında ki dondur linkine tıklayınız.. Açılan yeni bir sayfada Facebook size hesabınızı neden dondurduğunuzu soracak seceneklerden birini secerek hesabınızı isterseniz uzun soluklu isterseniz geçici bir süreliğine iptal edebilirsiniz..

Saygılar..

^inceleyiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Kasım 2009       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facebook iptal
_KleopatrA_ - avatarı
_KleopatrA_
Ziyaretçi
23 Kasım 2009       Mesaj #38
_KleopatrA_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

facebook iptal

Saygılar..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Kasım 2009       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

facebook uyeligimi iptal et

üyeligimi iptal etmek istiyorum

Alıntı

facebook iptal

fec book üyeiligimi iptal etmek istiyorum
Son düzenleyen Misafir; 28 Kasım 2009 18:05 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Kasım 2009       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
fecbook üyeligimi iptal etmet istiyorum