Arama

Bilgisayarım çok kötü durumda, yardım eder misiniz?

Güncelleme: 18 Haziran 2015 Gösterim: 1.918 Cevap: 2
mücahit76 - avatarı
mücahit76
Ziyaretçi
3 Ocak 2009       Mesaj #1
mücahit76 - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar bilgisayarımda şöyle sorunlar

Sponsorlu Bağlantılar
1.dosyalarımın boyutunu 37 kb uygulama klasörü diye gösteriyor

2.klasörlerimi salt okunur şekilde pasif bi şekilde gösteriyor

3.virüs porgramı kurucağım ama buna izin vermiyor hangi virüs programını kurmaya kalkışşam izin vermiyor

4.sistem geri yükleme noktalarımı kilitlemiş sistemi geri yükleyemiyorum

5.bilgisayarımı güvenli modda açamıyorum aç dedikden sonra tekrar reset atıyor.

daha önce sırf bu yüzden bilgisayarıma 2 kere format attım 2 sindede aynı şekilde böyle şeyler oldu ne olur yardım elim kolum bağlı bu nasıl bi virüsse yardım edin Msn CryMsn Cry
Lord.iz - avatarı
Lord.iz
Ziyaretçi
3 Ocak 2009       Mesaj #2
Lord.iz - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayara format at ardından internete girme modemin fişini çek bu sırada kaspersky veya zone alarm kur ardından diğer disklerini taramadan geçir mesela D diskin varsa virüs downloader olabilir tamamen güvenli olmadan internete girme yoksa ne kadar format atarsan at tekrar virüs pcne yerleşir Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
KingofStans - avatarı
KingofStans
Ziyaretçi
18 Haziran 2015       Mesaj #3
KingofStans - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar, ağabeyim geçelerde bir program indirirken muhtemelen kötü amaçlı yazılım bulunan bir dosya indirmiş. Ve bu sebepten dolayı bilgisayar çok sıkıntı çekiyor. Mesela görev yöneticisini ne zaman açsam CPU kullanımı %100, buna bir çare bulamadım. birde bilgisayar yeni olduğu için uygulamaları indirmeye çalışıyorum. Setup dosyalarını indiriyor ama setup dosyaları çalışmıyor. Bu konularda yardım ederseniz sevinirim.