Arama

Oyun oynarken PC reset atıyor, yardımcı olur musunuz? - Sayfa 10

En İyi Cevap Var Güncelleme: 21 Nisan 2015 Gösterim: 47.314 Cevap: 103
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ağustos 2012       Mesaj #91
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
psunuz 5 seneden fazla kullandıysanız değiştirmenizi öneririm çünkü bendede o sorun vardı psuyu değiştirdim bilgisayar coşuyor Msn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
johnymax - avatarı
johnymax
Ziyaretçi
2 Eylül 2012       Mesaj #92
johnymax - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba ARkadaşlar size süper bir müjdeyyle gelidm çözümü buldum.!

Sponsorlu Bağlantılar
win7 ve vista kullanıcıları bilgisayarına ant32 veya vb. virüs programları yükleyip güncelleştirsin.

metin2 nin sitesine girince restar atan varsa bunun içinde bilgisayarının geçmişini full temizlesin.
NEDEN ÇÜNKÜ GEÇMİŞ DOLUYSA SİTEYE GİREMEDİĞİNDE RESET ATAR.!

Xp Veya Win8 Kullananlar ise bilgisayarını full temizlesin FORMAT DEMİYORUM.!

1-OYUNLARININ GEÇMİŞİ
2-YÜKLEENLER GEÇMİŞİ
Felan fln Hepsini Silin.!

EN ÖNemlisi görev yöneticisidir.!

Görev Yöneticisinde 2. sıradaki butona tıklayarak açık olan binlerce program görebilirsiniz bunlarda önemsiz 10-15 tane silin ve metin2 ye girmeye çalışın.
(YALNIZ BUNU EN SON ANLATIN)

YANİ Kısaca dediğim yerleri silin bilgisayar dolu yerler olduğundan oyunu kaldıramayabilir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Eylül 2012       Mesaj #93
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben il önce gta 4 açıyorum açılktıkan 5 snye kapanıyo monitor fişi çkmek zorunda kalıyom yardım edin delirdecmmmmmmmmm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ekim 2012       Mesaj #94
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benimde bir sorunum var.. Bilgisayarı açarken 6 kere reset düğmesine basarak açmam gerekyor.. açlmyo Oyun donuyo Wolfteam ondan sonra 4 5 dakka donuk kalyo resliyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2013       Mesaj #95
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bendede minecrafta oluyo bilen varsa sitem de mod yapıcdam ya .s
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Şubat 2013       Mesaj #96
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba benim bazı oyunları oynarken kendi kendine reset atıyo pc ddr 400 64 mb ekran kartı artırılabilir 440 ram var mesela firedom fights oynarken reset atıyor neden şimdiden teşekkur edrim

kardes onun nedeni şöyleki anlatayım bak önce bilgisayar kasanı aç içinin süper bir şekilde tozunu al temizle fırçayla pislik yerlerini temizle laptopsa aç altını 1 gün havalansın temizlenebilen yerlerini temizle ondan sonra olmaz bende bu sorunla karsılasıodum yaptım 4 sene önce hala reset atmıyor Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Şubat 2013       Mesaj #97
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya kardes sen anlıyosn senin söylediklern bana dogru geldi 7 senedir kullanıyorm bilgisayar hic byle birsey gelmemisti basıma bana bi yardm et bi video yada oyun actım zaman pc direk kapanıyor mesela metn 2 actmda direk kapanıyor pc asırı ısınıyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Haziran 2013       Mesaj #98
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar benimde pc reset atıyor normal internete face ye vb seylere irinicee atmıyor sadece

wolfteam veya fifa 2011 oynarken rest atıyor 3 aydır böle pc cöktü format attırdım rest atıyor eskiden

atmıyordu yardımcı oln lütfen ve 1 kerede mavi hatayı verdi .

abicim formatı sen mi attın yoksa başka birimi eğer başka biri attıysa yanlış yükleme yapmıştır bi çözüm daha

pcyi açınca bilgisayarıma sağ klik iğe özelliklere gir ve gelişmiş de orada altta başlangıç ve kurtarma var onun yanındagi ayarlara bas ortalardaki otamatik olarak yeniden başlat var onun yanındaki tik işaretini kaldırabilirsin bitek bunları biliyorum eğer yardımım dokunduysa ne mutlu bana
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ağustos 2013       Mesaj #99
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

abicim bakın ram lerden kaynaklanan bi sorun olabilir yada anakarttan. çünkü ekran kartınıda harddiskide diştirdim hiç bişii olmuo Msn Sad help me pLs

kardeş işlemci veya fan sorunu büyük ihtimalli fan sorunu yada bilgisayarınıza format attın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ağustos 2013       Mesaj #100
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

wolfteam oynarken pc mavi oluyor sonra kapanıp acılıyor deli olacam yardım

pcnin parçaları wolfteamın minimum seviyesinden azdır bende yaşadım onu parçaları değiştirdim oldu işlemci ıntel pentium 2.20 ghz 512 mb ekran kartı asus olursa daha iyi olur 3 gb ram