Arama

Oyun oynarken PC reset atıyor, yardımcı olur musunuz? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 21 Nisan 2015 Gösterim: 47.299 Cevap: 103
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam bilgisayarım intel core 2 cpu 4300 @ 1.80 GHz 1.79 GHz 2.50 GB RAM Ati Readon 4550 HD series 512 mb 32 bit bilgisayara pes 2011 yüklemiştim oynuyordum 4 sezon 5.sezonda bütün oyunlarda reset atmaya başladı bu sorun 1 aydır karşı karşıyayım ve bilgisayarın içini temizledim acaba eksiklik nerde ekran kartının driverıda yüklü En dandik oyunda bile reset atıyor 1 ay önce böyle bir sorun yoktu Sizde neden kaynaklanılıyor
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ocak 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim 64 mb ekran kartı 3 gb ram var intel pentium inside işlemci var kaldırır mı sizce ?
Sponsorlu Bağlantılar
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2011       Mesaj #13
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

selam bilgisayarım intel core 2 cpu 4300 @ 1.80 GHz 1.79 GHz 2.50 GB RAM Ati Readon 4550 HD series 512 mb 32 bit bilgisayara pes 2011 yüklemiştim oynuyordum 4 sezon 5.sezonda bütün oyunlarda reset atmaya başladı bu sorun 1 aydır karşı karşıyayım ve bilgisayarın içini temizledim acaba eksiklik nerde ekran kartının driverıda yüklü En dandik oyunda bile reset atıyor 1 ay önce böyle bir sorun yoktu Sizde neden kaynaklanılıyor

Aynı olay arkadaşımın başına gelmişti format atmıştı mecburen.

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar benim 64 mb ekran kartı 3 gb ram var intel pentium inside işlemci var kaldırır mı sizce ?

Neyi kaldırır mı hangi oyundan bahsediyorsun?
Thé qunstéLa - avatarı
Thé qunstéLa
Ziyaretçi
31 Ocak 2011       Mesaj #14
Thé qunstéLa - avatarı
Ziyaretçi
Restart Atması Doğal, İşlemci Isınmasından Dolayı Kaynaklanabilir.

Veya Bilqisayarın Ekran Kartı küçük olduqu için oynnda daha byük ekran qartına sahip olduqunda bilqisayarın reset atar ve oyunu bozmaya başLar.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya Beyler Bendede Reset atıyor Oyun Server Penceresine Gelmeden Tık Reset Sinir Oldum Ağlıcam Sinirden Şimdi Ya :/
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Şubat 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar benimde pc reset atıyor normal internete face ye vb seylere irinicee atmıyor sadece

wolfteam veya fifa 2011 oynarken rest atıyor 3 aydır böle pc cöktü format attırdım rest atıyor eskiden

atmıyordu yardımcı oln lütfen ve 1 kerede mavi hatayı verdi .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Şubat 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beler metin2 aciliyor ve 2dk surmeden oyun atior ndn +++rep Soleyin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mart 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben metin2 oynuyordum bir gün format attım e metin2'yi indirdim kılıç salladığım anda pc reset atıyor bu saadece metin2'de değil wolfteam oyunundana 5 dk sonra reset atıyor yardım Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Nisan 2011       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyler bendede adamı ileri atıyorum mavi ekran yazıyor ne yapmalıyım acil yardım edin deli oldum burda
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Nisan 2011       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kardeş Mt2 oynarken birine vurdugumda bilgisayarım otomatikmen kapanıo geri açılıo ve bu tekrar tekrar oluyor yardım edermisn ?? Msn Sad(