Arama

Doğal göl, baraj gölü, tatlı su balıkçılığı, kültür balıkçılığı nedir? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 12 Nisan 2012 Gösterim: 93.165 Cevap: 155
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2011       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimde ödev war yazın kültür balıkçılıgı ne diye nolur
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2011       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 5.a öğrencisiyim banabalıkçılığının ne anlama geldiğini yazın
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2011       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Aertık yeter Acılllllll tATALI SU BALIKCILIĞI VE KULTUR BALIKCILIĞIIIIIIII YARDIM ACİL 55 . SINIFA GIDIOMMMMMMMMMMM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2011       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ya kültür balıkçılığı nee lütfen biri yazsnnn bende 5. sınıff öğrencisiyimmmmmmmmmmmm Msn Sad
peliin - avatarı
peliin
Ziyaretçi
25 Ocak 2011       Mesaj #45
peliin - avatarı
Ziyaretçi
AKARSU NEDİR:Yağmur olarak yeryüzüne su üç yoldan dağılır bir bölümü güneşin ve rüzgarın etkisiyle buharlaşarak atmosfere geri döner bir bölümü birleşerek dereleri yada caylan oluşturur. Msn Happy
DENİZ NEDİR:Bir okyanus ile bağlı olan ve büyük bir alanı kaplayan ve genellike tuzlu olan su birikintisidir.
Terim genellikle okyanus terimi yerinede kullanılır. Msn Grin
GÖL NEDİR:Göller çeşitli şekillerdeki çukur olanların sularla dolması ile meydana gelir.Gölün oluşumunu sağlayan çanaklar tektonik,volkanik,karistik olayları ile buzul aşındırması sunucu oluşur. Msn Happy
KÖRFEZ NEDİR:Bir deniz veya gölün kara içine uzanan kısımı genellikle kıyı geniş bir kıvrımı yaparak körfezi meydana getirir. Msn Grin
BURUN NEDİR:Burun anatomik olarak yüz yüz üzerinde olınla üst dudak arasında bulunan dışa çıkıntılı iki delikli koklama ve solunum organıdır. Msn Happy
ADA NEDİR: Deniz veya göl suları ile çevrilmil küçük kara parçası cezire. Msn Grin
YARIMDA NEDİR:Yarımada üç tarafı su ile çevrili bir tarafı karaya bağlı kara parçasına denir.Yalnız bir yanından karaya bağlı öbür yanları denizle çevrili kara parçasıdır.Örneğin Anadolu bir yarımadadır. Msn Happy
misafir - avatarı
misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2011       Mesaj #46
misafir - avatarı
Ziyaretçi
doğal göl,baraj gölü,tatlı su balıkçılığı,kültür balıkçılığı nedir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2011       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Doğal Gölün Açılamasını Bana Kım Verecek
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2011       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
göl nedir kısaca söylermisiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2011       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lütfen bu soruların cevabını yazın ben 5. sınıf öğrencisiyim çok lazım bu soruların cevabı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2011       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
doğal, göl, baraj gölü, tatlu su balıkçılığı, kültür balıkçılığı kacramlarının anlamları nelerdir arkadaşlar