Arama

Derslerime çalışıyorum ama olmuyor, ne yapmalıyım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 1 Ocak 2015 Gösterim: 6.555 Cevap: 18
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
6 Ocak 2009       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
derslerime çalışıyorum fakat olmuyor ne yapmam gerek
EN İYİ CEVABI prgrm verdi
derslerine çalışırken ezberlemeyi değil öğrenmeyi amaçlamalısın öncelikle sonrada motivasyon tabiki en önemli şeylerden biri kendini motive etmeyi öğrenmelisin sonuçta her yapamadığında ben başarısızım,ben yapamıyorum dersen 1-0 yenik başlarsın birde dersinin öğretmenlerini sevmeye çalış sonuçta onlara belli bi süre katlanacaksın gelip geçicidir onlar moralini yüksek tut insan isteyince yapamayacağı şey yoktur bunuda unutma;)
Sponsorlu Bağlantılar
DreamLiKe - avatarı
DreamLiKe
Ziyaretçi
6 Ocak 2009       Mesaj #2
DreamLiKe - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle seni rahatsız eden sebep neyse ondan kurtulmalısın.. yoksa çalışmalarından verim alamazsın.. moralini düzeltmeye çalış.. gerekirse bulundugun ortamdan bir süreliğine ayrıl.. kafanı dinle biraz enerji depola.. sonra şarj olmuş olarak yeniden başla.. Allah kolaylık versin..

Sponsorlu Bağlantılar
prgrm - avatarı
prgrm
Ziyaretçi
7 Ocak 2009       Mesaj #3
prgrm - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
derslerine çalışırken ezberlemeyi değil öğrenmeyi amaçlamalısın öncelikle sonrada motivasyon tabiki en önemli şeylerden biri kendini motive etmeyi öğrenmelisin sonuçta her yapamadığında ben başarısızım,ben yapamıyorum dersen 1-0 yenik başlarsın birde dersinin öğretmenlerini sevmeye çalış sonuçta onlara belli bi süre katlanacaksın gelip geçicidir onlar moralini yüksek tut insan isteyince yapamayacağı şey yoktur bunuda unutmaMsn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Kasım 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hiç kimse kendine güvenmediği sürece derste başaramaz.İlk önce insan kendi kendini övmesi gerekir.Tabiki kendi kendini övmeyle olmaz.Bunda anne ve babanında desteği olması lazım.Eğer onlar size güvenmiyorsa sizi azarlıyorsa inanınki siz daima başarısız olursunuz.
male - avatarı
male
Ziyaretçi
26 Mart 2010       Mesaj #5
male - avatarı
Ziyaretçi
bizi rahatsız eden şeylerden kurtulma şansımız yoksa ne yapmalıyız ? Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mart 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim Annem Babam beni azarlıyor başarızsızmı olurum iyice vecvap bkliyorm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Nisan 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ALLAH herkezin rızkını vermiştir misal nereye varacağın hiç belli olmaz elinden geleni ardına koyma dersine çalış ALLAH'A tevekkül et unutma tevekkül en son şey önce çalış baktın olmuyor bundada hayırlısı var belki ileride çok zengin olursun 1 kapı kapanır 10 kapı açılır....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Nisan 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
annem bana tembel diyor sınavlardan hep 1 alıyorum ve ağlıyorum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Nisan 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEN DE AYNI DURUMDAN ŞİKATEÇİYİM ÇOK ÇALIŞMAMA RĞMAEN KÖTÜ NOT ALIYORUM VE ÇOK ŞANSIZIM UFFF Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Aralık 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
gerçek ten ben de bundan sonra karar verdim dersi derste notları derste alcam bide okuladaki rehberlik hocasının yanına gidip çalışma programı isticemmmmmm Msn Sad