Arama

Tükenmez kalem lekesi nasıl çıkar? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Ağustos 2012 Gösterim: 37.885 Cevap: 15
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2012       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir gün bize misafirler geldi. çok yaramaz oldukları için sandalyeyi tükenmez kalemle çizmişler. annesi bu durumu görür ama görmemezlikten gelir.benim annem bu durumu görür.buna çok sinirlenir. bu yüzden size bunu soruyorum. sandalyedeki tükenmez kalem lekesi nasıl çıkar
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Şubat 2012       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
nevresimdeki tükenmez kalem lekesinin üzerine kolanyayı boca ettikten sonra makinaya atın lekeden eser kalmaz ama deri sandalye vb nasıl çıkar bulamadım gitti dualarınızı bekliyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Şubat 2012       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tay tüyü kumaşından koltuğum var çocuk tükenmez kalemle çizdi nasıl çıkartabilirim Msn Sad(
karacan çiçek - avatarı
karacan çiçek
Ziyaretçi
24 Nisan 2012       Mesaj #14
karacan çiçek - avatarı
Ziyaretçi
çocuğum resim yapıyordu sandalyeyi çizmiş sandalye beyaz deri her yolu denedim çıkmıyor nasıl çıkar?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Temmuz 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben burayı okudum tükenmez kalem lekesi sökücü, yağ sökücü, ve pas sökücü numunesi istedim mesa kimya firmasından.
İyi niyet ile göndermişler ben sallıyorlar dedim kim bu zamanda ücretsiz iş yapar dedim. yağ sökücü ile davlumbazların 10 yıllık kiri tertemiz, pas sökücü ile evde tabloların arkasında paslar vardı onları temizledim. tükenmez kalem lekesi için istediğimi ise çocuğum montuma resim yapmıştı onu temizledim. Tavsiyem şu çizildi ise sakın temizlemeyin numune isteyin beşkuruş ödemiyorsunuz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ağustos 2012       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar; aynı şekilde beyaz deri koltuğun üzerine bizim kerata bir sanat eseri icra etmiş..Msn Happy bu forum çok faydalı oldu denilenlerin hepsini yaptım ama çıkmadı.... Müşteri memnuniyetine önem veren ve bir o kadar da başarılı Mesa Kimya Firmasına ben de mesaj attım....umarım bir yardım da bize yaparlar..... ücretli olsa da almaya razıyım.....bu problemi yaşayan arkadaşlar için bir not : fazla uğraşıp da deriyi zedelemesinler... (Dikkat :TELAFİSİ YOK) biraz sabredip leke sökücü ile çıkarmaya çalışsınlar.....ben biraz yıprattım... siz yapmayın.....tecrübe paylaşımlarınızı da esirgemeyelim....geçmiş olsun...Saygılar