Arama

Bilgisayarda kayıtlı dosyalara şifre nasıl koyabilirim? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 15 Temmuz 2011 Gösterim: 21.946 Cevap: 33
woww gsl woww - avatarı
woww gsl woww
Ziyaretçi
20 Mart 2010       Mesaj #21
woww gsl woww - avatarı
Ziyaretçi
hangi dosyayı istiyorsanız dosyanın üstunde sağa tıklayın orda kilit veya şıfrele yazacaktır.oraya tıkladığınızda bir sifre verecekler onu yazacaksın.altta koymak istediğin kilit şifresini yazacaksın ve enter e tıklayacaksın.o zaman işin hal olur ama sakın şifrenı unutma o dosyayı asla açamazsın...çok dıkkatlı olmalısın bilgisayarına virüs girebilir..................... benden sana kardes nasihatı
Sponsorlu Bağlantılar
eX__ - avatarı
eX__
Ziyaretçi
21 Mart 2010       Mesaj #22
eX__ - avatarı
Ziyaretçi
msxlabs merhabalar...
Kendime ait klasörleri şifreleyerek özel hale getirebilirmiyim ve nasıl şifreleyebilirim?
Sponsorlu Bağlantılar
yardımcı olursanız sevinirim Msn Happy

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLERSmiley9

_KleopatrA_ - avatarı
_KleopatrA_
Ziyaretçi
21 Mart 2010       Mesaj #23
_KleopatrA_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
eX__ adlı kullanıcıdan alıntı

msxlabs merhabalar...
Kendime ait klasörleri şifreleyerek özel hale getirebilirmiyim ve nasıl şifreleyebilirim?
yardımcı olursanız sevinirim Msn Happy

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLERSmiley9

^bakınız.
eX__ - avatarı
eX__
Ziyaretçi
21 Mart 2010       Mesaj #24
eX__ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
_KleopatrA_ adlı kullanıcıdan alıntı

^bakınız.

kleocum bu programlardan birini indirdim diyelim...
program ekle kaldırla, bilgisayar üzerin de indirdiğim program kaldırılırsa şifre etkisiz hale mi geliyor yoksa şifre devammı ediyor. bunu merak ettim
teşekkürler...Msn Happy
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
21 Mart 2010       Mesaj #25
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
eX__ adlı kullanıcıdan alıntı

kleocum bu programlardan birini indirdim diyelim...
program ekle kaldırla, bilgisayar üzerin de indirdiğim program kaldırılırsa şifre etkisiz hale mi geliyor yoksa şifre devammı ediyor. bunu merak ettim

teşekkürler...Msn Happy

Programın özelliğine göre değişir. Kimi programlar şifreyi istiyor kaldırmaya çalıştığınızda programı, şifreyi girdiğinizde şifrelediğiniz dosyalarda normal'e dönüyor. Kimilerinde erişim sağlayamıyorsunuz dosyalarınıza.

Kısacası Program'ı kaldırmak istediğinizde çok önemli dosyalarınız şifreli değilse mutlaka şifrelerini açıp dosya ile programın bağlarını kaldırıp öyle sisteminizden siliniz.
eX__ - avatarı
eX__
Ziyaretçi
21 Mart 2010       Mesaj #26
eX__ - avatarı
Ziyaretçi
Kısacası Program'ı kaldırmak istediğinizde çok önemli dosyalarınız şifreli değilse mutlaka şifrelerini açıp dosya ile programın bağlarını kaldırıp öyle sisteminizden siliniz.[/QUOTE]
yani başkası tarafından kaldırılırsa proğram erişim sağlanır mı klasörüme.
Bir de proğram kaldırıldığı zaman klasörüme birşey olmaz dimi silinmesi söz konusu olmaz yani...
teşekkürler...
eX__ - avatarı
eX__
Ziyaretçi
22 Mart 2010       Mesaj #27
eX__ - avatarı
Ziyaretçi
https://www.msxlabs.org/forum/ucretsiz-beta-yazilimlar/299536-folder-access-klasor-sifreleme-resimli-anlatim.html
bu proğramı indirebilirmiyim acaba hiç bir yorum yapılmamışdaMsn Confusedgüvenli mi yani...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mart 2010       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir klasöre nasıl şifre koyabilirim?
DUNYALI - avatarı
DUNYALI
Ziyaretçi
31 Mart 2010       Mesaj #30
DUNYALI - avatarı
Ziyaretçi
Ben kullandığım Folder Lock yazılımın 6.3 versiyonunu öneriyorum. şimdi NoRapid olarakupload yaptım, dosya içinde 2 serial mevcut.

DOWNLOAD