Arama

İdrarda zorlanma ve kan olması ne anlama gelir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Mart 2011 Gösterim: 5.104 Cevap: 4
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
11 Ocak 2009       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
ben sakaryadan emre benım sorunum su 4 gundur ıdrarımda koyu sekılde kan var ben senede 2 kez tas dusuren bırıyım ama bu sefer ne agrı ne mıde bulantısı ne kusma var sadece ıdrarda kan asırı sekılde ve ıdrarımı yaparken sol bobregımde hafıf bır sızı oluyo ne yapmalıyım sımdıden tsk edıyorum
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
En kısa zamanda bir ürolog 'a görünmeniz iyi olur .. sağlıklı günler

Sponsorlu Bağlantılar
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2009       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
idrarda kan olmasının sebebi idrar yollarındaki harabiyettir. bu taş la daolabilir başka şekildede.. önemli olan oradaki tahriştir. daha önce bir taş düşürme öykünüz varsa bu daha muhtemel.her taş yada kum düşürdüğünüzde aynı tarz belirtiler ve aynı şiddette ağrı ve kusmalar geçirmemeniz olağan.. teşhis idraryolu tahlili, ve diğer tetkiklerle konacaktır..önerim elbette kesin tanının konması için sağlık kurumuna başvurmanız ve verilen tedaviyi uygulamanızdır
Sponsorlu Bağlantılar
Quo vadis?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iyi aksamlar benim sorunum nerdeyse dort gundur idrar yaparken zorlanma hafif kan gelmesi kasinti agri yanma ve bugun bi parca geldini farkettim.geceleri agrisindan uyyamiyorum kisaca bilgilendirirseniz ssevinirim tesekkurler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
En kısa zamanda bir ürolog 'a görünmeniz iyi olur .. sağlıklı günler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mart 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim kzım 14 yaşında şiddetli alt karın ağrısı ve ağrılı idrar yapıyordu,dr götürdüm idrar tahlilinde lokosit 2 yassı epitel 9 protein ++ çıktı ,protein çıkması beni çok huzursuz etti böbrek dışında başka bir sebeble idrarda protein çıkarmı? şimdiden teşekkürler.