Arama

Uzman çavuşluk sınavı ne zaman yapılacaktır? - Sayfa 13

En İyi Cevap Var Güncelleme: 23 Mart 2014 Gösterim: 128.013 Cevap: 145
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Aralık 2009       Mesaj #121
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben imam hatip lisesinde okuyorum uzman çavuş olabilirmiyim yoksa
olamazmıyım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Aralık 2009       Mesaj #122
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar balıkesirde askerligimi yapmaktayım çavuşluk sınavlarını girmek istiyorum bilgisi olan yardımcı olabilirmi teşekürler şimdiden
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2009       Mesaj #123
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
iyi günler adım emrah uzman jandarma çavuş olmak istiyorum şu an askerim mart ta bitiyor askerliğim bana yardıncı olursanız bende bu vatan için elimden geleni yapmak istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2009       Mesaj #124
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
imam hatip mezunuyum uzmanlık sınavına katılabilirmiyim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Aralık 2009       Mesaj #125
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SELAM ARKADAŞLAR YAZDIKLARINIZA BAKTIMDA BENDE BİRŞEYLER YAZMAK İSTEDİM BAKIYORUMDA HERKES UZMAN ÇVŞ OLMAK İSTİYOR DOĞUDA ASKERLİK YAPANLAR AZ ÇOK BİLİR ASKER OLMAK ÖYLE KOLAY DEĞİL RESİMLERDE VE BATIDA GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ DEĞİL ASKERLİK İYİ BİR ŞEKİLDE ARAŞTIRMANIZI ÖNERİRİM ZATEN BENİM BİLGİM YOK DİYENLERE ŞAŞIYORUM KARDEŞİM İNTERNET ELİNDE GİR BAK ADRESİ BİLMİYORSAN YAZ GOOGLE 'YE GELİR KARŞINA ZATEN VATANINIZI SEVİYORSUNUZDUR BEN ZOR ŞARTLARA DAYANIRIM DİYORSUNUZDUR AMA ASKERLİK BUNLARDAN İBARET DEĞİL UZMAN ERBAŞIN HAKLARINI BİLİYORMUSUNUZ SİZ EMEKLİLİĞİNİZ YOK 3 AYDAN FAZLA RAPOR ALAMAZSINIZ BATI TAYİNİNİZ YOK TİM KOMUTANININ BİLE SÖZLEŞMENİZİ YIRTMA HAKKI VAR ASKERİYEDE ÇALIŞAN SİVİL MEMURDAN BİLE AŞAĞI RÜTBEDESİNİZ DAHA GENİŞ BİLGİ EDİNMEK İSTEYENLER GOOGLA UZMAN ERBAŞ HAKLARI YAZIN VE OKUYUN BEN ASKERLİĞİ Mİ ŞIRNAK BESTA DA YAPTIM VE HER ZAMAN ASKER OLMAK İSTEMİŞİMDİR AMA ASKERLİKTEN SOĞUTUYORLAR İNSANI HEİNİZE HAYATINIZ DA BAŞARILAR DİLİYORUM BİRDE SİZ UZM ERBAŞ OLDUĞUNUZ DA ASKERLİKTE Kİ GİBİ ALTINIZ DA ACEMİ ASKER YOK HERKES UZMAN ERBAŞ ONA GÖRE SON OLARAK BENİM UZMAN ÇAVUŞUMUN BANA SÖYLEDİĞİ SÖZÜ AYNEN SİZE AKTARAYIM BEN SİVİLDE HASTANEDE ÇAYCIYDIM KEŞKE UZMAN OLMASAYDIM BUNU GENELDE HERKES SÖYLER AMA MALASEF GERÇEK
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Aralık 2009       Mesaj #126
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaslar suan ben unıversıtedeyım ama askerlıgımı yapmadım 26 yasında degılım sızce sınava gırsem ve kazansam alınırmıyım mulakatı gecsem
veya mulakatta sorun olurmu...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Aralık 2009       Mesaj #127
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben uzman cavuş olmak istiyorum ama bir bilgim yog
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Aralık 2009       Mesaj #128
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
1991 doğumluyum meslek lisesi dort ogrencisiyim uzman cavusluk sınavlarına girebilirmiyim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ocak 2010       Mesaj #129
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben ortaokul mezunuyum uzmanlık sınavına girebilirmiyim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ocak 2010       Mesaj #130
Misafir - avatarı