Arama

Milletimizin diğer milletlerin milli değerleriyle ilgili tutumunu anlatan anı var mı? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 23 Şubat 2011 Gösterim: 24.959 Cevap: 18
ali-gs-cimbom - avatarı
ali-gs-cimbom
Ziyaretçi
5 Mart 2010       Mesaj #11
ali-gs-cimbom - avatarı
Ziyaretçi
arkdaşlar atatürkün bayrağa olan tutumu ile ilgili anıları varmı sizde ben bulamıyorummda Msn Confused Msn Sad Msn Confused Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
dadlu prenses - avatarı
dadlu prenses
Ziyaretçi
17 Ocak 2011       Mesaj #12
dadlu prenses - avatarı
Ziyaretçi
Bayrak Çiğnenmez… - Atatürk İzmir’in kurtuluşunda halkın coşkun gösterileri arasında kalacağı evin önüne gelince, kapının önüne serilmiş bayrağı görünce durdu: Bu, ipekten kocaman bir Yunan bayrağı idi. Üzerine basılarak geçilecek bir yol halısı gibi serilmişti.Kapıdaki kalabalık halk yalvarıyordu:
- Buyurunuz, geçiniz. Bizim öcümüzü alınız! Yunan Kralı, bu evden içeri, bizim bayrağımıza basarak girmişti. Siz lütfedin. Bu karşılıkla o lekeyi silin! Burası sizin şehrinizdir. Bu ev sizin evinizdir. Bu hak sizindir.
Sponsorlu Bağlantılar
Atatürk, o yerde serili bayrağın önünde, bulunduğu noktada kaldı. Çevresindekilere tatlılıkla baktı.
- O, geçmişse hata etmiş. Bir ulusun bağımsızlık simgesi olan bayrak çiğnenmez. Ben onun yanlışını tekrar edemem.
Bayrağı yerden kaldırttı, bembeyaz mermerlere basarak içeri
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ocak 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hadi yokkkkkk galiba
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar ben anı ve söz die girdim ama sadece bir tane anı çıktı çoğaltırsanız sevinirim lütfen ya çok acil çünkü yarına kadar ekler misiniz ben yarın yine girerim de o zaman olursa o zaman yazarım hoca doldurdu üzerime ödevleri ara da bul bulabilirsen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Şubat 2011       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaaaaa sözz yok muu??Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Şubat 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende diğer milletlerin bayrakları ve milli değerleri ile ilgili tutumunu gösteren anılarını veye sözlerini arıyorum nerden bulcam
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Şubat 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha ltfn sözlerini paylşn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
atatürkün kendi bayrağımız,diğer milletlerin bayrakları ve milli değerleri ile ilgili tutmunu gösteren söz biliosanız söylermisiniz çok acil ödev!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Şubat 2011       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya söz yokmuuuuuuuu >Msn Sad