Arama

Sorunum kendimle, yol gösterebilir misiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Haziran 2011 Gösterim: 1.527 Cevap: 6
hüzünlü - avatarı
hüzünlü
Ziyaretçi
14 Ocak 2009       Mesaj #1
hüzünlü - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benim sorunum kendimle,kendimi çok kötü hissediyorum,kötü hislerden,korkulardan,günümü yaşamayı unutuyorum,ne yaparsam yapayım kendimi işe yaramaz bir asalak gibi hissediyotum,20 yaşındayım ve hala bir karekterim yok,kendimden nefret ediyorum,ne istediğimi ve ne istemediğimi bilmiyorum,kafam o kadar karışık kı...kendimi çok değersiz ve aşağılık buluyorum,lütfen bir çözüm yolu gösterin bana ne yapıcam bilmiyorum teşekkürler
EN İYİ CEVABI eylul verdi
Selam!
ilk olarak kendini sevmelisin.Yoksa bu koca ömür nasıl geçer.Mutlaka bir yeteneğin vardır.Örneğin ben derslerimde başarılıyım,sende resimde başarılı olabilirsin.Biraz yeteneklerini keşfet.O zaman hayat senin için manalı olacaktır.Her insanın kusurları vardır.Örneğin ben 60 kilodayım.Ve 1;67 boyundayım. Kendimi kilolu buluyorum.Fakat bu kusurumu kabulleniyorum.Sende kusurlarını kabullen.BUNLARI YAPARSAN HAYAT SANA DAHA MANALI GELECEKTİR.
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
14 Ocak 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle bir psikoloğa ya da psikiyatriste gitmelisiniz...

Sponsorlu Bağlantılar
Hiç kimse değersiz değilsir.Seni sevenleri düşün,sana değer verenleri.Çevrende farkına bile varamadığın ama seni düşünen kimbilir kaç kişi vardır.Hiç bir şey yapmasan bile var olduğun için dua edenler.Korkularınızı yenmeye çalışın.
prgrm - avatarı
prgrm
Ziyaretçi
14 Ocak 2009       Mesaj #3
prgrm - avatarı
Ziyaretçi
bence her insan sırf insan olduğu için bile bir değere sahiptirMsn WinkAyrıca bir yazda okumuştum;yazı da kendi cenaze nizi ve cenazedeki insanları hayal edin diyordu dene bence işe yarayabilirMsn Happy
yalnızlık - avatarı
yalnızlık
Ziyaretçi
20 Haziran 2011       Mesaj #4
yalnızlık - avatarı
Ziyaretçi
bugün herşey kötü aksilikler üst üste geldi kendimi kötü hissediyorum
Gece Prensesi - avatarı
Gece Prensesi
Ziyaretçi
20 Haziran 2011       Mesaj #5
Gece Prensesi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
yalnızlık adlı kullanıcıdan alıntı

bugün herşey kötü aksilikler üst üste geldi kendimi kötü hissediyorum

Öncelikle hayatta hiç birşy sizden değerli değildir.. Önce bu kanıyı sindirin ve kendinizi değerli görün daha sonra.. O aksiliklere çözüm yolu arayın.. Bulamıyorsanız buraya yazın biz çözüm yolu buluruz belki.. Her şerde bir hayır vardır.. Bir işe başlarken de hayırlısı olsun diyin ve sürekli şükredin.. Bu üst üste gelen kötülükler yerini mutluluğa bırakıcak emin olun.. Bi şekilde sıyrılıcaksınız Msn Happy
eylul - avatarı
eylul
Ziyaretçi
20 Haziran 2011       Mesaj #6
eylul - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Selam!
ilk olarak kendini sevmelisin.Yoksa bu koca ömür nasıl geçer.Mutlaka bir yeteneğin vardır.Örneğin ben derslerimde başarılıyım,sende resimde başarılı olabilirsin.Biraz yeteneklerini keşfet.O zaman hayat senin için manalı olacaktır.Her insanın kusurları vardır.Örneğin ben 60 kilodayım.Ve 1;67 boyundayım. Kendimi kilolu buluyorum.Fakat bu kusurumu kabulleniyorum.Sende kusurlarını kabullen.BUNLARI YAPARSAN HAYAT SANA DAHA MANALI GELECEKTİR.
faxo1297 - avatarı
faxo1297
Ziyaretçi
20 Haziran 2011       Mesaj #7
faxo1297 - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle bir psikoloğa ya da psikiyatriste gitmelisiniz...

Yanlışlarını Düzeltmeli Bir An Önce Bu Durumdan Kurtulmalısın .