Arama

Beyin tümörleri nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 1 Haziran 2015 Gösterim: 13.686 Cevap: 11
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
14 Ocak 2009       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
öncelikle iyi günler dilerim benim sorum babamla ilgili olcak aydınlatırsanız sevinirim babamda kaşının sol üst köşesinde tümör teşhisi kondu ve ameliyat olması gerkiyo şu anda bekleme sürecinde ve bir kaçzaman dır baş ağrıları yoktu ve bugün tekrardan baş ağrısı nüksetti bu ne anlama geliyor ve bide daha önceden çok fazla rahatsız edecek derecede çok hıçkırık vardı acaba bu hıçkırıkta beynindeki tümördrn mi kaynaklanıyo ve şu anailaç tedavisi görüyo ve ağrıları azalmışken tekrar başladı beni aydınlatırsanız minnettar kalırım
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
Alıntı

kafada çıkan şişlikler

merhaba kafamın sağ tarafında 4-5 yerinde şişlikler oluştu çok ağrı yapıyor sağ tarafa yatmakta zorlanıyorum nedenini çok merak ediyorum
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
14 Ocak 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Doktorunuza danışınız,bilgi için;
Hıçkırık, ensefalit, menenjit, beyin içi kanama ve beyin tümörleri,
Sponsorlu Bağlantılar
üremi, beyindeki yaşlılıkla ilgili değişiklikler gibi merkezi sinir sistemini ilgilendiren hastalıkların bir bulgusu olabilir.
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2009       Mesaj #3
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı

öncelikle iyi günler dilerim benim sorum babamla ilgili olcak aydınlatırsanız sevinirim babamda kaşının sol üst köşesinde tümör teşhisi kondu ve ameliyat olması gerkiyo şu anda bekleme sürecinde ve bir kaçzaman dır baş ağrıları yoktu ve bugün tekrardan baş ağrısı nüksetti bu ne anlama geliyor ve bide daha önceden çok fazla rahatsız edecek derecede çok hıçkırık vardı acaba bu hıçkırıkta beynindeki tümördrn mi kaynaklanıyo ve şu anailaç tedavisi görüyo ve ağrıları azalmışken tekrar başladı beni aydınlatırsanız minnettar kalırım

''kaşının sol üst köşesindeki tümör'' ifadesinden ben ciltteki bir kitlesel yapıyı algıladım.. bunun kötü huylu olabilme ihtimalini ifade etmek istemişsiniz sanırım..
ilaçlarını ve kontrollerini sürdüren hekime götürünüz.. baika soracağınız herhangi bir bilgi için lütfen daha açık ve anlaşılır sorunuz
Quo vadis?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ekim 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı

kafada çıkan şişlikler

merhaba kafamın sağ tarafında 4-5 yerinde şişlikler oluştu çok ağrı yapıyor sağ tarafa yatmakta zorlanıyorum nedenini çok merak ediyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ekim 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Bunun bir çok nedeni olabilir bir sağlık kuruluşuna gitmeniz için için daha sağlıklı olacaktır.Geçmiş Olsun.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mart 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

kafada sislik nedenleri

merhaba benim kafamin alt iki kosesinde 1 aya yakindar sislikler ordaya cikti ve dayanilmaz agrilar cekiyorum doktora gittim emar cekilecek ama iki hafta sonra ama korkuyorum acaba nedeni nedir.
_KleopatrA_ - avatarı
_KleopatrA_
Ziyaretçi
11 Mart 2010       Mesaj #7
_KleopatrA_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba benim kafamin alt iki kosesinde 1 aya yakindar sislikler ordaya cikti ve dayanilmaz agrilar cekiyorum doktora gittim emar cekilecek ama iki hafta sonra ama korkuyorum acaba nedeni nedir.

Doktora gitmelisiniz biz doktor değiliz teşhis koyamayız
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Nisan 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
annemin saçının başladığı yerde hemen alnın üstünde şişlik var ne olabilir
Misafir-idil - avatarı
Misafir-idil
Ziyaretçi
31 Mayıs 2010       Mesaj #9
Misafir-idil - avatarı
Ziyaretçi
Mrblar...
19 yasındayım basımın sol tarafında şişlik var. Ancak o şişliğe dokunduğumda veya bastırdığımda cok kotu acımaya başlıo bırazda sızlıyor.Biyerde okumuştum görme kaydıda olmaya başladı 3.- 4.sıralarda otururken bile tahtayı göremiyorum.hersey bulanık gozukuyor buda son 1 senede ortaya cıktı.Kotu bişimi var acaba diye merak ettim okulum dolayısıylada doktora gitmedim hala.:/ Bende merak ediyorum nedir bu?
_Yağmur_ - avatarı
_Yağmur_
VIP VIP Üye
31 Mayıs 2010       Mesaj #10
_Yağmur_ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir-idil adlı kullanıcıdan alıntı

Mrblar...
19 yasındayım basımın sol tarafında şişlik var. Ancak o şişliğe dokunduğumda veya bastırdığımda cok kotu acımaya başlıo bırazda sızlıyor.Biyerde okumuştum görme kaydıda olmaya başladı 3.- 4.sıralarda otururken bile tahtayı göremiyorum.hersey bulanık gozukuyor buda son 1 senede ortaya cıktı.Kotu bişimi var acaba diye merak ettim okulum dolayısıylada doktora gitmedim hala.:/ Bende merak ediyorum nedir bu?

Öncelikle sağlıklı günler diliyorum.
Sağlık ihmal edilecek bir husus değildir. Burada kimse doktor yada hekim değildir ki öyle olsalar bile bunu sizi görmeden teşhis koyamazlar değil mi? Bir sağlık kuruluşuna vakit kaybetmeden gitmenizi öneriyorum.
"İnşallah"derse Yakaran..."İnşa" eder YARADAN.