Arama

Graffiti kalem ve boyasını nereden bulabilirim? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Ekim 2013 Gösterim: 27.242 Cevap: 30
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ekim 2011       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Keçeli ve stabilo ile asla boyama graffitiyi mahvedersin sadece cizgilerde kullanmalısın. bende graffiti yapıyorum yaklasık 2 senedir asla keceli kulanmadım kagıdın azına ediyo..
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Aralık 2011       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar pekı bu dediğiniz montana kalemler falan kırtasiyelerde falan satılıyor mu
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2011       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben graffiti yi kücüklüğümden beri yapıyorum son 1 yıldır acayip geliştirdirdim graffiti yapmak için özel bir kalemde yok kurşun kalemele bile yapabilirsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ocak 2012       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bn duvarla atıyorum mtn94 ironlak gibi ama il kez atacaksan joker best vb ile atabilirsin.
WiZaRd - avatarı
WiZaRd
Ziyaretçi
28 Şubat 2012       Mesaj #25
WiZaRd - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar ben 13 yasndaym graffiti çiziyorum karakter de yapıyorum fakat kalemlerim çabuk bitiyor bidaha almaya üşeniyorum hangi kalemleri kullanmalıyım graffitim hem kaliteli olsun güzel görünsün hemde kalemler çabuk bitmesin ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Şubat 2012       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar ben emir 13 yasndaym graffiti çiziyorum fakat kalemlerim çok çabuk bitiyor. hangi kalemleri almalıym kalemlerim çabuk bitmesin ve sketch güzel görünsn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Mart 2012       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben profesyonel anlamda graffiti yapıyorum kağıda yapıyorsanız size zig kurecolor tavsiye ederim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Kasım 2012       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bn daha acemiyim en büyük hayalım duvara geçmek bna yazı çeşıdını arttırma yollarını ve yazarken süslemek için bir iki öneri verebilirmisini lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Aralık 2012       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben ilk graffiti çalışmalarımı deftere yaptım.. Sonra sprey boya ile çalışmalar yaptım.. Şimdi ise airbrush a geçmek istiyorum ama airbrush hakkında hiç bilgim yok yani temizliği, nasl boya kullanılacağı konusunda .. Beni bilgilendirirmisiniz.. ???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Aralık 2012       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mtn 94 marker ları nerde bulabilirim ?