Arama

Eski sürüm MSN'i kullanmak için ne yapmalıyım? - Sayfa 6

Güncelleme: 6 Haziran 2013 Gösterim: 123.870 Cevap: 123
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2009       Mesaj #51
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bende yeni sürüm kulanmak istemiyorum eski sürüm msn 8,5 kulanmak istiyorum

Alttaki dosyaları indirin ve anlatılan adımları uygulayın.
Sponsorlu Bağlantılar

Alıntı

Windows Live Messenger 8.5.1302.1018 sürümünü kullanmaya devam etmek istiyorsanız ekteki msnmsgr.8.5.zip dosyasını indirip C:\Program Files\Windows Live\Messenger\ klasörüne kopyalayın. Windows Live Messenger'ın tamamen kapalı olduğundan emin olduktan sonra ZIP içindeki iki dosyayı buraya çıkartın ve eski dosyaların üzerine yazın. Windows Live Messenger 8.5 kullanmanıza olanak sağlayan bu dosyalara aynı zamanda A-Patch uygulanmıştır (Reklamlar kaldırılmıştır, çoklu oturum açma ve diğer bazı özellikler aktif edilmiştir).

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ekim 2009       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SeLam arkadaŞLaR ben yaklaşık 1 hafta önce bilgisayarıma format attım format öncesi eski sürüm msn kullanıyordum ve yeni msn güncellemesiyle ilgili herhangi bir sorunum yoktu.Format sonrası msn yi kurmaya çalıştığımda yeni sürümü kurmam gerektiği uyarısını aldım daha sonra bu sürümü kurdum fakat gün geçmiyor ki yeni bir sorunla karşı karşıya kalmıyalım.ilk başlarda kişi listem bir görünüp bir kayboluyordu şimdi kendiliğinden geçmiş durumda bu sefer de webcam le sorun yaşıyorum 1 haftadır sorunsuz webcam açabilirken dün akşam arkadaşıma webcam ı kapatıp başka arkadaşıma açmayı denedim ama o da ne webcam i görmüyor ses ve görüntü kurulumu kısmında kamera seçili orda görüntü alabiliyorum ama karşılıklı birine açtığımda webcam takılı değil olarak görülüyor...Tüm bu sıkıntı ve stres içinde bunalmış haldeyim..Dün yeni sürümü kaldırıp tekrar eskilerden bir sürüm indirip kurmak istedim yeni sürümü komple kaldırdım eski sürüm ü yine kuramıyorum tekrar güncel sürüme yükseltme uyarısı alıyorum...Yeni sürümde yukarıda bahsetmiş olduğum sorunların çözümü varsa o konuda yardımcı olabilir misiniz ? eğer yoksa şu an pc m de hiç bir msn sürümü yüklü değil eski sürüm msn yüklemek istiyorum tekrar belirteyim hiçbir msn sürümü yüklü değil eski sürüm kurmaya çalıştığımda da güncelleme tamam de ibaresi geliyor ekrana..Yardımlarınız ve yorumlarınız için şimdiden teşekkürler..

Sponsorlu Bağlantılar
işletim sistemi xp sp3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ekim 2009       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sa
C:\Program Files\MSN Messenger klasörüne gidin, msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayın ve Özelliklere girin. Uyumluluğa gelin ve Windows 2000 seçin Tamama tıklayın. MSN'yi tamamen kapatıp yeniden açın ve oturum açmayı deneyebilirsiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ekim 2009       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben bu işlemleri yaptım ve gaet düzgünce çalışıyor fakat bu seferde msn işaretine tıkladıım zaman sadece saatin yanında messenger simgesi çıkmakta ama pencere açılmıyor nasıl düzeltebilrim?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ekim 2009       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu uygulamaları yaptım ve messenger yüklendi fakat bu seferde msn i tıkladıımda pencere açılmıyor sadece saat in yanında messenger simgesi çıkıyor pencereyi açmak icin o simgeye de tıklamak gerekiyor cözüm nedir?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ekim 2009       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yeni sürüm yüklen di herşey berbat oldu bu nasıl birşey anlamadım.mns mi açıyorum arkadaşlarımı göremiyorum hemen kapanıyor daha önce kullandığım mns' yi istiyorum ya işlerim karıştı ne yapabilirim teşekkür ediyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ekim 2009       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Herkes ezberlemiş bir kaç cevap copy paste yapıyor herhalde bunlar bizim sorunlarımızın çözümleri değil eğer bilmiyorsanız bunları bu yöntemle halletmediyseniz boşuna bizleri heveslendirmeyin lütfen...Her problemin altında aynı cevap Msn Confused o kadar uzun bir açıklama da yaptım ama yine yok yine yok...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2009       Mesaj #58
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
C:\Program Files\MSN Messenger klasörüne gidin, msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayın ve Özelliklere girin. Uyumluluğa gelin ve Windows 2000 seçin Tamama tıklayın. MSN'yi tamamen kapatıp yeniden açın ve oturum açmayı deneyebilirsiniz. hemen oluyor

ben bunlarınn hepsini yaptım. windows 2000 de seçtim. taamam dedim. ama yine olmuyor. ya bende bir sorun var yada pc de Msn Sad Lüütfen bi yardın eli uzansn
leonid - avatarı
leonid
Ziyaretçi
6 Kasım 2009       Mesaj #59
leonid - avatarı
Ziyaretçi
bu 2000 moduna getirince cam falan calısmıyor bazı seyler..baska bır cozumu olmalı.discoveryde calısmıyor
leonid - avatarı
leonid
Ziyaretçi
6 Kasım 2009       Mesaj #60
leonid - avatarı
Ziyaretçi
C:\Program Files\MSN Messenger klasörüne gidin, msnmsgr.exe dosyasına sağ tıklayın ve Özelliklere girin. Uyumluluğa gelin ve Windows 2000 seçin Tamama tıklayın. MSN'yi tamamen kapatıp yeniden açın ve oturum açmayı deneyebilirsiniz.
bunda cam acılmıyor