Arama

Türkmenistan'da çalışabilmek için ne yapmalıyım? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 17 Mart 2013 Gösterim: 9.314 Cevap: 19
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Temmuz 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
canım çok basit bu soru eger türkmeniztanda
çalısmak
Sponsorlu Bağlantılar
istiyorsan
oraya
giddecen
daha sorunuz varsa cvp vereyim
kürşat alkış - avatarı
kürşat alkış
Ziyaretçi
16 Ağustos 2010       Mesaj #12
kürşat alkış - avatarı
Ziyaretçi
ben 25 yaşında tekstilde kesimci katcı olarak çalıştım türkmen istanda nasıl çalışırım nasıl gide bilirim yardımcı ola bilir misiniz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Kasım 2010       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Selamlar.42 yaşındayım.Bilgisayar ve elektronik teknisyeniyim.22 yıllık iyi bir geömişim var.Bu referans alınareak ne gibi iş imkanları var .Bilgi verebilrimisiniz?.Şimdiden teşekkür ederim.
maya - avatarı
maya
Ziyaretçi
2 Aralık 2010       Mesaj #14
maya - avatarı
Ziyaretçi
slm. ben türkmenistanlıyım iranlı beyle evliyim, nikamızı iranda yapdığımız için bu nika türkmenistanda geçersiz orda resmi olmamız için eşim 1 sene türkmenistanda yaşaması lazım,vize 15 günden fazla vermiyorlar kendisi 16 senedir istanbulda çalışıyor, türkmenistanın yeni çıkarmış olan kanunları yüzünden bızı çok zor durumlarda bırakıyorlar,eşimi türkmenistanda çalışmasını istiyorum yardımcı olur musunız.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
türkmenıstanda çalışmak istiyorum ne iş olursa yaş 26 e sınıfı ehliyetım var 05365037923
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Nisan 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
21 yıllık kamyon şöförüyüm türkmenistanda çalışmak istiyorum 05396400144
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Eylül 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
türkmenistan veya başka yer iş arıyorum 42 yaşındayım yapabileceğim işler elektrikcilik,işletmecilik,B sınıfı ehliyet sahibiyim (şöförlük),garsonluk,aşcılık,iş yeri ön muhasebe(ve ga yazılım kullanıcısıyım) vs... seyahat ve sağlık engelim yoktur.evli ve üç çocuk babasıyım yardımlarınızı bekliyorum.tel:0356 2751378-0535 2243364
venus1926 - avatarı
venus1926
Ziyaretçi
3 Şubat 2012       Mesaj #18
venus1926 - avatarı
Ziyaretçi
elektirik teknisyeniyim türkmenistanda çalışmak istiyorum nasıl çalışabilrim yardımcı olursanız çok sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Mart 2013       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar gidecek başka yermi bulamadınız acayip derecede ırkçılık yapan bi millet bende türküm ne ırkçılı demeyin asıl ırkçılı türklere yapıyorlar polislerin %99 senin cebindeki parayı almak için herşeyi yapıyor acayip bi yer türkler için güvenlik die bir şey yok.
ROSE - avatarı
ROSE
Ziyaretçi
17 Mart 2013       Mesaj #20
ROSE - avatarı
Ziyaretçi
türkmenistanda çalışacağın firma çok önemli, orada polimeksin çok büyük projeleri var ama kurumsallık hiç yok denecek kadar az. rönesans ile gideceksen çok fazla sorun olmaz. birde türkmenistan çok değişik kuralları olan bir ülke zina, dışarıda sigara içmek, 11 den sonra dışarıda dolaşmak vs . aklına gelecek herşey yasak ama yapıyorsun ama yasak ayrı kuralları var. firman iyiyse başta zorlanırsın iyi değil iise 2 3 aya geri döner gelirsin.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.