Arama

Call of duty 5 yükledim ama birinci bölümden başlamıyor, yardımcı olur musunuz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 28 Mart 2011 Gösterim: 13.527 Cevap: 7
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
19 Ocak 2009       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Bakın ben call of duty 5 i yükledim ancak bir türlü 1. bölümden başlamıo ne yapacağım lütfen yardım ????????
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
Alıntı

call of duty 5 cd key şifresi

ŞİFRE DOĞRUMU
Sponsorlu Bağlantılar
B.E - avatarı
B.E
Ziyaretçi
20 Ocak 2009       Mesaj #2
B.E - avatarı
Ziyaretçi
Bende yukleyip oynamıstım o oyunu. Ben sadece ilk basta solo kısmında yeni bir oyun baslatamamıstım. Ancak daha sonra modemimi kapatım oyuna girdim ve sonrasında herhangi bir sorun cıkmadı. Ancak bir sorun cıkarsa diye oyunla ilgili bir yerde gordugum yazıyı almıstım. Onu kopyalayacagım simdi. Belki sana ve oyunla ilgili sorunu olan arkadaslara yardımı dokunur.

Sponsorlu Bağlantılar
Call of Duty 5 World at War Hataları, Çökme, Donma ve Kurulum hataları ve çözümleri

Sorun1:
Call of Duty World at War Hata mesajı: “Error during initialization: Unhandled exception caught”
Çözüm1:
Windows Vista için:
Başlat > Denetim Masası> Ses yolunu izleyin. Varsayilan ses aygitinizi (hoparlor) sag tuşla tıklayın. Özelliklerine girin Gelişmiş sekmesinde Varsayılan ses formatını
24 bit 48000Hz (Stüdyo Kalitesi) olarak ayarlayın.

Windows XP için :
1. Denetim Masası > Sistem>Aygıt yöneticisine girin.
2. Ses, video ve oyun kumandası
3. “Unimodem Half-Duplex Audio” devre dışı bırakın

Oyuna dönün sorun çözülmüş olmalıdır

Sorun2:
Call of Duty World at War hata mesajı:
Error: Could not load material “water_droplet”.
Error: Could not load material “water_dynamic_spray”.

——- sound system initialization ——-
Loading fastfile ‘ui’
used 39.48 MB memory in DB alloc

Error during initialization:
Unhandled exception caught
Çözüm2 :
Çözüm1 ile aynı işlemi yapın.

Sorun3:
Call of Duty World at War Siyah Ekran Hatası/ Sorunu
Çözüm3:
C:\Program Files\Activision\Call of Duty - World at War\main\video klasörüne gidin Ve
“Treyarch.bik”. dosyasini silin. Silmeden önce yedek almayi unutmayın.

Sorun4:
Call of Duty World at War Çöküyor / Masaüstü donuyor
Çözüm4:
Ekran karı sürücülerinizin en son versiyon oldugunu kontrol edin. Aynı şekilde ses kartı sürücülerinizi güncelleyin.

Sorun5:
Kendi Call of Duty World at War profilimi nasıl oluştururum ( ayarlari vs. kaydetmek için) Profil ve konfigurasyon kaydetme hatalarini çözme
Çözüm5:
Vistada C:\users\KullanıcıAdı\AppData\Local\Activision\CoDWaW\players klasörüne gidin ve active.txt dosyasi haric herşeyi silin.
Players klasörüne sag tuşla tıklayın ve özelliklerinde sadece okunabilir seceneginin seçili olmadığına
emin olun.

Windows XP de Kullanıcılar bölümü Documents and Settings olacaktır.

Sorun6:
CORRUPTED FILE/MEMORY[81308] hatası

Çözüm6:
Oyunu internetten indirdiyseniz hatalı indirilmiş demektir başka bir linkten yeniden indirin.

Sorun7:
Textures / DirectX / 3D Runtime hataları

Çözüm7:
1. DirectX November dosyasını ve Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1 indirin
DirectX
http://www.microsoft.com/downloads/…splayLang=en (linkler hatalı bilginiz olsun)
.NET Frame
http://www.microsoft.com/downloads/…splaylang=en (linkler hatalı bilginiz olsun)

2. Program ekle kaldir’a gidin ve Nvidia sürücülerini kaldirin PhysX de dahil olmak üzere kaldırın.
Bilgisayarı yeniden başlatın.

3. GeForce 175.19 WHQL versiyonunu düşürün(Downgrade). Yükleyin ve Yeniden başlatın.
XP için: http://us.download.nvidia.com/Windo…ish_whql.exe (linkler hatalı bilginiz olsun)

4. C:\……\Call of Duty - World at War\main\video” klasörüne gidin ve
Video “default.bik” haric tüm videolari silin.

5. Şimdi oyunu çalıştırmayi deneyin.

Sorun8:
NEW GAME tıkladığımda COD5 donuyor(SOLO Game)

Çözüm8:
Problem CD-Key den kaynaklaniyor olabilir yeni bir CD-Key ile tekrar denerseniz problem çözülecektir.
1. DirectX November dosyasını ve Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1 indirin
DirectX

Alıntı.

sorucu - avatarı
sorucu
Ziyaretçi
21 Temmuz 2009       Mesaj #3
sorucu - avatarı
Ziyaretçi
siz hiç bir şey yapamazsınız üstümdeki yaa şifresi ney word class
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Eylül 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı

call of duty 5 cd key şifresi

ŞİFRE DOĞRUMU
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ağustos 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Beyler benim oyunumda donma falan olmuyor ama soloya basıyorum sonra new game sonra veterana basınca hine new game ekranına dönüyo yani yeni oyun başlatamıyorum nolurrr yardım edin ++++++dua ederim sizde Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sadece cod 7 oyununda pc donuyor reset atmak zorunda kalıyorum bilgisayarı 25.01.2011 tarihinde aldım
sistem:intelMsn Rainbow core(tm) i3 cpu 540 3.07ghz, 2.gb ram, 500.gb hdd, ati radeon hd 3600 1gb ekran kartı
cod6 yı oynuyorum problem yok ama cod7 de donuyor neden olabilir yardımlarınızı rica ediyorum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mart 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Video card or driver doesn't support separate alpha blend, glow will be disabled.

ltfen yrdm edın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mart 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben oyunu kurdum açıldı ama nasıl oyuna başlayacam yardımcı olursanız sevinirim.