Arama

Grup Hepsi'den Gülçin gerçekten evlendi mi?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 28 Ağustos 2014 Gösterim: 48.168 Cevap: 31
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
20 Ocak 2009       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
hepsi grubundaki gülçin ergül gerçekten evlendi mi?
EN İYİ CEVABI Keten Prenses verdi
evlenmiyormuş:)

Sponsorlu Bağlantılar

Alıntı

BENCE YALAN AMA
Gülçin Ergül,yasemin Yürük,Eren Bakıcı ve Cemre kemer'den oluşan ''HEPSİ''adlı müzik grubu hakkında uzun süredir dağıldıklarına dair söylettiler çıkıyordu.Grup üyeleri''Bu iddalara sadece gülüyoruz.''''''derken menejerleri''Onlar toplama bir grup değil ki dağılsın''diyerek haberleri yalanlamıştı.Ancak grup üyelerinden Gülçin Ergül evlenmeye karkar verince hepsi herçekten dağıldı.Gülçin'in Dubai'de balayında olduğu,grubun 1 şubat Bostancı gösteri merkezine 3 kişi katılacağını açıkladı.Grup basın danışmanı''Gülçin özel sebepler yüzünden yurt dışında''dedi.ERGÜL daha önceki röpörtajda ''Bazı evli çiftleri sevgi adında dürüstlüklerini kaybetmiş insanlar olarak görüyorum.Bu yüzden evlenmeyi düşünmüyorum''demişti.

ARKADAŞLAR BEN SADECE BUNA GÜLÜYORUM.BENİM AŞKIM(GÜLÇİN)EVLENMİYORDUR.GRUPTA DAĞILMIYORDUR.ARKADAŞLAR BEN BUNA ÇOK ÜZÜLDÜM.HABERİ YAPAN ESRA ÇELİKER BENCE BİR YALAN UYDURUYOR AŞKIM(GÜLÇİN)EVLENSE BİLE GRUP DAĞILMAZ.ARKADAŞLAR LÜTFEN BU KONU HAKINDA BİR YORUM YAZIN.YA ŞİMDİ DELİRİCEM HEPSİCİLER OLARAK BİZ GRUP HEPSİ DAĞILMICAK DİYORUZ.

kaynak
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
rengarenk - avatarı
rengarenk
Ziyaretçi
20 Ocak 2009       Mesaj #2
rengarenk - avatarı
Ziyaretçi
evlenmişmi????? Msn Tongue
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2009       Mesaj #3
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
evlenmiyormuşMsn Happy

Alıntı

BENCE YALAN AMA
Gülçin Ergül,yasemin Yürük,Eren Bakıcı ve Cemre kemer'den oluşan ''HEPSİ''adlı müzik grubu hakkında uzun süredir dağıldıklarına dair söylettiler çıkıyordu.Grup üyeleri''Bu iddalara sadece gülüyoruz.''''''derken menejerleri''Onlar toplama bir grup değil ki dağılsın''diyerek haberleri yalanlamıştı.Ancak grup üyelerinden Gülçin Ergül evlenmeye karkar verince hepsi herçekten dağıldı.Gülçin'in Dubai'de balayında olduğu,grubun 1 şubat Bostancı gösteri merkezine 3 kişi katılacağını açıkladı.Grup basın danışmanı''Gülçin özel sebepler yüzünden yurt dışında''dedi.ERGÜL daha önceki röpörtajda ''Bazı evli çiftleri sevgi adında dürüstlüklerini kaybetmiş insanlar olarak görüyorum.Bu yüzden evlenmeyi düşünmüyorum''demişti.

ARKADAŞLAR BEN SADECE BUNA GÜLÜYORUM.BENİM AŞKIM(GÜLÇİN)EVLENMİYORDUR.GRUPTA DAĞILMIYORDUR.ARKADAŞLAR BEN BUNA ÇOK ÜZÜLDÜM.HABERİ YAPAN ESRA ÇELİKER BENCE BİR YALAN UYDURUYOR AŞKIM(GÜLÇİN)EVLENSE BİLE GRUP DAĞILMAZ.ARKADAŞLAR LÜTFEN BU KONU HAKINDA BİR YORUM YAZIN.YA ŞİMDİ DELİRİCEM HEPSİCİLER OLARAK BİZ GRUP HEPSİ DAĞILMICAK DİYORUZ.

kaynak
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Quo vadis?
hepsici - avatarı
hepsici
Ziyaretçi
27 Ocak 2009       Mesaj #4
hepsici - avatarı
Ziyaretçi
inş evlenmiyodur
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
bbüq - avatarı
bbüq
Ziyaretçi
28 Ocak 2009       Mesaj #5
bbüq - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlr glçn gerçktn evlendi ama bu grubun dağılıcaqı anlamına glmior gülçin şu an balayında olduğu için dier grup üyeleri bi süreliğine yalnız başlarına sahne almk zorunda kalcak ama grup asla dagılmıycakk ..!!glçin döndüqnde ise aynen devam Msn Wink ...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
28 Ocak 2009       Mesaj #6
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
ya inşallah evlenmiyordur evlense bile gruptan ayrılmaz inşallah daha yaşı kaç başı kaç en fazla 21-22 yaşlarında
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
1 Şubat 2009       Mesaj #7
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
gülçin 24 yasında ayrıca evlenmiyo bu haberlerin hepsi yalan paparazilerin uydurmassıııı
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
1 Şubat 2009       Mesaj #8
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
gülçin evlenmiş olamaz. çünkü evlense hepsi grubu yok olur.yani dinlenme rekorlarında 0'da dinleri.hepsinin starı Gülçin olduğu için.ben şahsen sesine ve kendisine kibarlığına bayılıyorum.ağlıycam. GÜLÇİNNNNN EVLENMİŞŞŞŞŞŞŞ OLAMAZZZZZZZZZZZ.üzüntüden ağlıycam resmen yaaaaa.onu çok seviyorumMsn Happy Msn Happy Msn Happy Msn Happy işallah evlenmessin Gülçin.
ÇÜNKİ GÜLÇİN BÜTÜN DÜNYA SENİ ÇOK SEVİYOR.
işallah bu siteyi bir göz atmak için girersinde bu yazılarımızı okursunMsn Wink
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
2 Şubat 2009       Mesaj #9
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar evlenmiş olabilir bişi diyemem ama grup dağılırsa kötü olur
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
ziyaretçi - avatarı
ziyaretçi
Ziyaretçi
2 Şubat 2009       Mesaj #10
ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bence evlenmiyo ben bu konuyu araştırdım gülçin 2konsere çıkmicakmış çünkü secgilisinin yanında ymış hollandadaymış yani evlenme olayı bence yalan zaten hepsi grubu ayrılırsa nasıl onun yeni şarkılarını dinleriz nasıl konserine gitmeyi düşünürüz ama hepsi grubunda n ençok hepsiye hayranım sesine kibarlığına sonra eren yasemin cemre
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.