Arama

Gülçin Hepsi grubundan neden ayrıldı?

Güncelleme: 5 Şubat 2017 Gösterim: 20.223 Cevap: 18
cemremmavim - avatarı
cemremmavim
Ziyaretçi
15 Haziran 2009       Mesaj #1
cemremmavim - avatarı
Ziyaretçi
gülçin niçin hepsi grubundan ayrıldı
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
15 Haziran 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
cemremmavim adlı kullanıcıdan alıntı

gülçin niçin hepsi grubundan ayrıldı

Hepsi müzik grubundan evlendiği için ayrıldığı iddia edilen Gülçin Ergül, önceki gün Nişantaşı Sofa Otel’de hukuk danışmanıyla bir basın taplantısı düzenledi. Gruptan ayrılma nedeninin 2005 yılından beri parasını almaması olduğunu belirten Ergül, konuyla ilgili yasal işlem başlattığını söyledi. Son dönemlerde çıkan haberlerden dolayı oldukça üzgün olduğunu ifade eden Gülçin, “Bahsi geçen açıklamaların hiç biri benim tarafımdan yapılmadı. Paylaşmadığım özel hayatım hakkında hiç kimsenin açıklama yapma yetkisi yok. Bu husus gerekli kişilere hukuksal yollardan da bildirildi. Özel hayatım hakkında açıklama yapmak zorunda olduğum içinde üzgünüm. Evlenmedim ve evlenmeyi de düşünmüyorum. Çünkü evlilik için yaşım daha çok küçük. Evlilik hazırlığımda yok. Benim erkek arkadaşım Dubai ’de yaşıyor ve bu yüzden dolayı da Dubai çok sık seyahat ettiğim bir yer. Grubu aşk için terk ettiğim yazıldı ama bunlar doğru değil. Gruptan ayrılmam ile ilgili olarak özel hayatımın hiçbir ilgisi yok ” dedi. Defter kayıtları gönderilmedi Basın toplantısına Gülçin’e hukuk danışmanı Avukat Üstün Kutsal da eşlik etti. Av. Kutsal, “Gülçin Hanım adına daha önce şirkete Stardium Müzik ’e ihtarlar çekildi. Defter kayıtları ve yapılan sözleşmeler istendi. Ama bunlar gönderilmedi. Bizde sembolik olarak 19 bin TL ’lik bir dava açtık. Gülçin konserlerden ve sponsor anlaşmalarından hakkını alamadı. Bu ödemeleri talep ediyoruz. Alacaklar defterlerin incelenmesinden sonra ortaya çıkacak ” şeklinde konuştu. Av. Üstün, “Gülçin’in ne gecesi ne gündüzü vardı. Şirketin kölesiymiş gibi telefon açılarak, mesaj çekilerek yarım saat sonra falan yerde sebepsiz yere olması isteniyordu. Biz dava açtık ve grubun diğer üyeleri de bu hakka sahip. Diğerleri de bu hakkı kullanabilir. Şu an da bizim iki davamız var. Bir tanesi bizim açtığımız dava diğeride şirketin bize karşı açmış olduğu 250 bin tl ’lik cezai şart talep davası ” dedi. 2005 yılındaki alacaklarını dahi alamadığını ifade eden Gülçin arkadaşları hakkında da yorum yapmaktan kaçındı. Gülçin, “Benim yapacak bir yorumum yok. Herkesin yolu açık olsun. Mevlana ’nın bir sözü var. ‘Bir mum diğer mumu tutuşturduğunda ışığından hiçbir şey kaybetmez ’. O yüzden ben her şartta onları yine desteklemekten yanayım. Yaklaşık 3 aydan beri iletişim içinde değiliz ” diye konuştu.
Alıntıdır.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Eylül 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
GÜLÇİN SENİN SESİN HEPSİNDEN DAHA GÜZEL.BENCE SEN KENDİ BAŞINA DAHA GÜZEL BİR KLİP YAPARSIN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Eylül 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir gün bana arkadaşlarım gülçin gruptan ayrıldı falan dediler ama ben inanmadım çünkü siz adı üstünde bir grupsunuz ve internetten araştırdım ama pek fazla bir şey yazmıyordu. daha sonraki günlerde magazinde görünce bütün hepsi bir sidilerimi attım ve ağladım daha sonra annem bana niye apladın diyince bende dedim ve bana güldüler çünkü hepsi 1 seni ne ilgilendiriyor dedi ve bende hepsi 1 i seviyorum dedim lütfen bu yazdıklarımı ciddiye al ve grubuna geri dön şimdi sensiz yapılan şarkılar inlenmiyor çünkü sen yoksun ve şarkıdan bizimde haberimiz yok sensiz grup hiç yok ben yine aleyna civelek seni çok seviyorum unutma ...............
Son düzenleyen _KleopatrA_; 31 Aralık 2009 15:47 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Aralık 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kızlar ben gülçin bazılarınız bana belki sinirli ama 5 yıldır paramı alamadım gruptan çıkınca herkes hakkımda yalan şeyler yazdı ben evlenmedim evlenmeyi de düşünmüyorum böyle sitelere bakmamın nedeni hakkımda ne yazdıklarını öğrenmek grup dağıldı biliyorum ama üzgünüm paramı alamadım ve dava açmak da benim hakkım yasemin,eren ve cemreye de söyledim ama kabul etmediler hepinizden özür dilerim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Şubat 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence dubayideki sevgilisi için ayrıldı çünkü deliler gibi aşık olduğu belli buneden istsnbulda evlenip dubayiye gitmiş sevgilisi için gurubu bıraktığını açığa çıkarması gerekir bu neden guruptan ayrıması saçma bir olay bence haber muhabirlerinin anlatıgı doru bilerce hayranları var ama o 20 30 yıllık arkadaşlarını ve hayranlarını bırakıp sevgilisiyle evleni evlemesi sorun değil ama gurubu bırakmasıydı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende olsaydım bende ayrılırdım ben gülçine hak weriyorum AYRICA GÜLÇİN OLMADIĞI İÇİN HEPSİYİ PEK TAKMIYORUM (AYRICA CEMRE KENDİNİ GURUBUN LİDERİYMİŞ GİBİ GÖSTERİYO)
oooof yaa - avatarı
oooof yaa
Ziyaretçi
21 Ocak 2011       Mesaj #8
oooof yaa - avatarı
Ziyaretçi
bencede gülçinsiz olmuyo ama interentten baktım gülçin kısa bir evlilik yappmış hepsi 1 de kısa sureliğine ayrılmış sonra geri kurulmuş into da yazıyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Temmuz 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence gülçinsiz olmuyo hiç kimse ilgilenmiyo bakmıyolar bile
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Eylül 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
güçin senin sesin daha güzel ama tek başına hiç bişe çıkartamassın çıkartırsan bile fazla tutulmaz hepsi 1 senin çocukluk arkadaşın cemre kemer i sen çok seviyosun oda seni ama kalbini kırdın ben ece senin hayranın gülçin ama artık hayranın degil yaşım 11 ve hepsi gurubuna geri dönnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn lütfennnnnnnnn (hepsi 1 seni almayız diyo am seni çok seviyolar bu arkadaşlar sence bırakılırmı)