Arama

Ergenlik döneminde kalın olan kaşlarım sonradan incelir mi?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 29 Ekim 2015 Gösterim: 25.411 Cevap: 13
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
21 Ocak 2009       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
ben ergenlik döneminde bir erkek gençim kaşların çok kalın büyüdüğümde incelirmi
yoksa böyle mi kalın durucak
EN İYİ CEVABI Keten Prenses verdi
ergenlik döneminde hormonal iniş çıkışlar sonucunda tüylenmede daha fazla artış görülür. yani ileriki yıllarda kaşlarınızın incelme olasılığı yüksek..
ayrıca incelmezse bile metroseksüel erkek kavramı günümüzde çok yaygın vede kabul gören bir kavram.. yüzündeki tüyleri ve kaşlarını aldıran çok erkek var artık:)
Sponsorlu Bağlantılar
bunu dert etmeyin derim:)
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2009       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
ergenlik döneminde hormonal iniş çıkışlar sonucunda tüylenmede daha fazla artış görülür. yani ileriki yıllarda kaşlarınızın incelme olasılığı yüksek..
ayrıca incelmezse bile metroseksüel erkek kavramı günümüzde çok yaygın vede kabul gören bir kavram.. yüzündeki tüyleri ve kaşlarını aldıran çok erkek var artıkMsn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
bunu dert etmeyin derimMsn Happy
Quo vadis?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Temmuz 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
peki diyelimki kaş ortasında tüylenme var birlesiklik..onlar dökülürmü?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mayıs 2011       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Evet benim kashlarimda kalin, cok kotu bir duygu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mayıs 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bana yardım edermisiniz? daha 13 yaşındayom kşlarım ortasında kıllar çıkıyor.jilrtlr kesiyom cıkıyor cım bızla alıyom çıkıyor ne amcalarımda var ne babamda bazı arkadaşalrım fark ediyor gülüyorlar onlardada var onlar takmıyor benimde var utanıyorum ben onlar utanmıyorlar.
1) kaşlarımın ortası dökülürmü?
2)dökülmez diyorasnız ne yapmalıyım?
3)kaşlarımın ot-rtasını almamın bir sakıncası olurmu?almakla iyimi yapıyorum yoksa cevaplarınızı bekliyorum u küçük kardeşinize yardımınızı mahrum etmeyim
Efulim - avatarı
Efulim
VIP VIP Üye
28 Mayıs 2011       Mesaj #6
Efulim - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bana yardım edermisiniz? daha 13 yaşındayom kşlarım ortasında kıllar çıkıyor.jilrtlr kesiyom cıkıyor cım bızla alıyom çıkıyor ne amcalarımda var ne babamda bazı arkadaşalrım fark ediyor gülüyorlar onlardada var onlar takmıyor benimde var utanıyorum ben onlar utanmıyorlar.
1) kaşlarımın ortası dökülürmü?
2)dökülmez diyorasnız ne yapmalıyım?
3)kaşlarımın ot-rtasını almamın bir sakıncası olurmu?almakla iyimi yapıyorum yoksa cevaplarınızı bekliyorum u küçük kardeşinize yardımınızı mahrum etmeyim

Jiletle alıyor olmanız kaşlarınızın daha güçlü gelmesine neden olur. Kendiniz cımbızla alabilir ya da bir cildiye uzmanına görünüp estetik operasyon yani lazerle azaltabilirsiniz.
Sen sadece aynasin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mayıs 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aga benim ki kadar olamaz harbiden kotu hissettiriyo
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Haziran 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Cımbız denen birşey var, kaşlarınızın ortalarını cımbızla alabilirsiniz. Çok kalınsalar da tarayıp makasla kısaltabilirsiniz. Bunun cinsel tercihle hiç bir alakası yok, bakımlı olmak iyidir. Kızlar bakımlı erkekleri sever.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Kasım 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
jiletle aldıysan inceltmen gerekir nasıl incelticen bilmiyorm ama Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
öncelikle erkeğim ergenlik dönemindeyim kaşlarım kalın nasıl incelir ne yapmam lazım arada bir makasla kesiyorum güzel görüntü cıkmıyor ne yapmalıyım?