Arama

2009 yılı uzman erbaş alımı hakkında bilgi verebilir misiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Mart 2011 Gösterim: 24.639 Cevap: 54
Ali Aksoy - avatarı
Ali Aksoy
Ziyaretçi
27 Ocak 2009       Mesaj #1
Ali Aksoy - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar 2009 Jandarma Genel Komutanlıgı Bunyesınde Acılan Uzman erbas Alımı ile ılgılı bır sorum olcak askere subat ayında gıdecegım askerlık gorevını yapmayanlarda basvuru yapabılıyormu ?
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
MERHABA ARKADASLAR BEN 2009-2 DONEM UZMAN ÇVŞ LİK SINAVINA GIRDIM SINAVI KAZANDIM FAKAT MULAKATLARA KATILAMADIM 2009-3 DONEMIN DE SINVA TEKRAR GIRMEME GERE VARMI YOK SA NAISL BIR ISLEM UYGULAMALIYIM
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
27 Ocak 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Jandarma Uzamn Erbaş Alımı 2009
Giriş Koşullarını öğrenmek için tıklayınız yeni
Sponsorlu Bağlantılar
Jandarma Genel Komutanlığı’nın internet sitesinde yer alan duyuruya göre, adayların en az 8 yıllık ilköğretim/ortaokul veya dengi okul mezunu olmaları ve müracaat tarihi itibariyle (2 Ocak 2009) 26 yaşından gün almamış olmaları gerekiyor.
Adaylar, Komutanlığın internet sayfasını ”www.jandarma.tsk.tr” inceleyerek, örneğine uygun istenen belgeleri eksiksiz olarak PTT veya kargo ile yada şahsen en geç 2 Şubat 2009 günü mesai bitimine kadar ”Jandarma Okullar Komutanlığı Uzman Erbaş Kayıt-Kabul Komisyon Başkanlığı 06835 Beytepe/Ankara” adresinde bulunduracaklar.
Başvurusu kabul edilen adayların isim listesi ile sınava girecekleri tarih, saat ve salon isimleri 16 Şubat 2009 tarihinden itibaren internet adresinden yayımlanacak.
Yazılı sınav 21 Şubat 2009 tarihinde ”Jandarma Okullar Komutanlığı Beytepe/Ankara” adresinde yapılacak. Sonuçlar aynı gün saat 19.00′a kadar ”www.jandarma.tsk.tr” internet adresinden duyurulacak.
Yazılı sınavda başarılı olan adaylar 22-27 Şubat 2009 tarihleri arasında ön sağlık, fiziki kabiliyet ve değerlendirme testi ile mülakat sınavına tabi tutulacaklar.
Kimin hangi tarihte teste tabi tutulacağı, yazılı sınav sonuçları ile birlikte sadece internet adresinden duyurulacak.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ağustos 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
uzman cavusluk formunu bulmak ve doldurmak ıstıorumm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ağustos 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
SLM UZM CVŞ OLMAK İÇİN NE YAPNMAM GEREKİYOR ACABA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ağustos 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
UZMAN CAVUŞ OLMAM İÇİN NE GEREKİYOR YAAA Bİ SOYLEN BAKAM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Eylül 2009       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam ben ahmet malatyadan yazıyorum uzman erbaş olmak istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Eylül 2009       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

uzman erbaş sınavları

ben açıköğretim öğrencisiyim ve liseyi dışardan bitirdim ve lise diplomamı aldım ve uzman erbaşlık sınavına nasıl girebilirim ya her sınava girebilirmiyim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Eylül 2009       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bügünlerde uzman erbaşlık sınavı var mı ve ne zaman
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
4 Eylül 2009       Mesaj #9
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

uzman cavusluk formunu bulmak ve doldurmak ıstıorumm

Alıntı

SLM UZM CVŞ OLMAK İÇİN NE YAPNMAM GEREKİYOR ACABA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

Alıntı

UZMAN CAVUŞ OLMAM İÇİN NE GEREKİYOR YAAA Bİ SOYLEN BAKAM

Alıntı

selam ben ahmet malatyadan yazıyorum uzman erbaş olmak istiyorum

Alıntı

ben açıköğretim öğrencisiyim ve liseyi dışardan bitirdim ve lise diplomamı aldım ve uzman erbaşlık sınavına nasıl girebilirim ya her sınava girebilirmiyim

Alıntı

bügünlerde uzman erbaşlık sınavı var mı ve ne zaman

2009 yılı için alımlar, duyurular yapıldı.2010 yılı içinde alım olup olmayacağı konusunda henüz bilgi yok.Konu ile ilgili bilgi için resmi sitesinden duyuruları takip edebilirsiniz.Herhangibir bilgi olursa burada paylaşacağız.Şimdilik durum buMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Eylül 2009       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
UZMANLIK BAŞVURU FORMLARINI SAHİL GÜNELİK KOMUTANLIĞI RESMİ SİTESİNDEN ALABİLRSİNİZ BUNUN İÇİN GOOGLE SAHİL GÜVENLİK KOMUTANLIĞI YAZMANIZ YETERLİDİR