Arama

Dişler pratik olarak nasıl beyazlatılabilir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Eylül 2014 Gösterim: 89.819 Cevap: 58
zeynelyel - avatarı
zeynelyel
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2011       Mesaj #21
zeynelyel - avatarı
Kayıtlı Üye
1 e 1 oranda tuz ve karbonatı karıştırıp yatmadan önce dişlerini fırçalarsan hem bakterilerden korunmuş olursun hemde beyazlatmış olursun.
Sponsorlu Bağlantılar
en güzel imzamı nikah defterine atacam.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Aralık 2011       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
günde 1 kere karbonat+limon karışımını yapın bir hafta sonra dişleriniz bembeyaz olsun ben denedim ve artk dişlerim hiç sararmıyor
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Aralık 2011       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benim sorunum dişlerimin sararması.yeni temizletmiştim üstelik aöa malesef yinede sarılar.beyazlaşmasını ıstıyrum ne yapabılır?yardımcı olursanız cok sevınırım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Ocak 2012       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu yöntemin dişlere bir zararı oluryor mu peki?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ocak 2012       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
dişlerin temizlenmesi kısa süreli bir beyazlatma yöntemidir, sadece tartar ve diş taşlarından kurtulabilirsiniz. diş beyazlatma hususunda ise en mükemmel sonuç tıbbi beyazlatmadır o da yaklaşık 500$ civarında birde piyasadaki çeşitli beyazlatma kalemleri ve lazerli damak var ama ne denli işe yarar ve ne kadar kalıcıdır bilinmez....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ocak 2012       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Evet arkadaşlar ben bir diş doktoruyum dişlerimizi kendi yollarımızlada yenmemiz lazım örneğin tek beyazlatma ddeğil herşey mesela fındık ceviz kırmamak ,altı ayda bir kontrole gelmek ve dişlerimizi düzenli olarak fırçalamak ben hastalarıma öncelikkle bunları yapmalarını önerir ve mümkün olduğunca hastalarımın bunları dikkate almalarını söylerim ve özellikle diş çekmeye karşı biriyim ama mecbur olunca çekiyorum ve bir diğeride diş solüsyonu kullanmalarını söyler ve onlara diş solüsyonu sürerim bu şekilde ışıkta parlayan dişler bizim olur.ha bu ara da dişlerinin beyazlatmak isteyen beni arayabilir aramak isteyenler altına yorum yapsınlar numaramı verebilirim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ocak 2012       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
photoshop da renk seçeneklerine renk kodu olarak #ffffff girilir. 1 boş layer oluşturulur. daha sonra diş üzerine getirilen layer fırça ile özenle boyanır. daha sonrada ilgili layer istenilen tonda şeffaflaştırılır. Msn Happy)))
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ocak 2012       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
karbonatı nerden bulcaz Msn Grin bi yardım edin Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Şubat 2012       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
çay.kahve ve sigaradan uzak dur hiçbişey olmaz dişlerine Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Şubat 2012       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya karbonat yerine kabartma tozu da kullanılablir daha etkiliymiş hatta ama ikisi de çok zararlı diş etlerini çekiyo ve dişleri çiziyo falan.diş etlerini korumak içn karbonata ya da kabartma tozuna bi kabın içnde limon sıkark sulandırın pamukla doğrudan dişlerinze sürün haftada bir gerçekten iyi geliyo ama diş etleri cok kötü olyo ben karbonatı cok nadir yapıyodum kabartma toznu denicem bi kerelk.en iyisi her yemekten sonra düzenli fırcalamak, besinlere dikkat etmek bol bol maydonoz peynir bir arada tüketmekMsn Grin