Arama

Sanalika'da telefon nasıl kullanılır? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 19 Aralık 2012 Gösterim: 23.686 Cevap: 63
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Aralık 2009       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben Sanalika Oyun Stadyusunu Yapan Kişi Adım:Emre Soyadım:Bulduk Yaşım:32 Çalışıyoruz Ama Siz Israr Ediyorsunuz Sanil Yükleme Yada Görev Yapmıyorsunuz Ama Ben Bazenleri Oğluma Sanil YÜklüyorum Yada Görev Yaptırarak Para Sanil Kazandırıyorum Oda Biriktiriyor Çok Sanili Var Ama Siz Görev Yapmıyorsunuz Sanil Yükletmiyorsunuz Size Şans Ozaman Hertürlü Görevlerde 1000 Sani Bu Kampanya Ağustosun 22 Sine Kadar Devam Edecek

Sponsorlu Bağlantılar

Saygılarımla
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Aralık 2009       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Telefonu kullanmak için vip üye olmalısınız.Ne varki vip üyelik daha güncelleniyor.Eğer ücretsiz almak istiyorsanız vip üyeliğin güncellenmesini beklemeniz gerekir.Buda 4-5 sene sürebilir.Eğer beklemeden almak istiyorsanız reklam olmasın diye veremem siteye girip istediğin paketi seçip o pahetin bedelini istenen bankalardan birine yatırarak sahip olabilirsin.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Aralık 2009       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Telefonu kullanmak istiyorum diyorsun ne icin kullanıcaksın bu bir
İKİNCİSİ Sanalikada uçmak diye birşey yoktur Sanalikayı kuranlar bile bu oyunda hile bile bulamamıştır
Üçüncüsü:VİP üyelik icin Sanalikada destek bolümüne tıkla orda VİP üyelik yazar ordan kac kontor istio Diyelim 60 veya 50 Kontor 5 aylık VİP üyelik yapıyor Telefonunda gerekli kontor varsa snde bunu yapmak istiyorsan Orda Mesaj yollayın yazıo Orda yazan yere direk mesaj gonderin Al sana VİP
He bide oyundaki telefonu diyorsan Bakkaldan telefon al 300 sanilmi her neyse kıy parana Bak mesajın varmı yokmu ama Telefondan mesaj yollamak istersende VİP olman gerek
______------------SON----------______

Telofon Kulanmak İstiyorsan
1 Önce elinizde bir adet telefon olmalı (Bakkalda Satılıyor)
2 Altta telefon resmi olan kısma tıklayınız
3 Daha sora aramak istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazınız
4 Ve aramayı gerçekleştiriniz

Telefonu kullanmak istiyorum diyorsun ne icin kullanıcaksın
Sanalikada uçmak diye birşey yoktur Sanalikayı kuranlar bile bu oyunda hile bile bulamamıştır
VİP üyelik icin Sanalikada destek bolümüne tıkla orda VİP üyelik yazar ordan kac kontor istio Diyelim 60 veya 50 Kontor 5 aylık VİP üyelik yapıyor Telefonunda gerekli kontor varsa snde bunu yapmak istiyorsan Orda Mesaj yollayın yazıo Orda yazan yere direk mesaj gonderin Al sana VİP
He bide oyundaki telefonu diyorsan Bakkaldan telefon al 300 sanilmi her neyse kıy parana Bak mesajın varmı yokmu ama Telefondan mesaj yollamak istersende VİP olman gerek
______------------SON----------______
Son düzenleyen Misafir; 10 Aralık 2009 09:27 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Aralık 2009       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MxLabs programını indirdim ama kullanamıyorum... bana adım adım bunu nasıl kullanacağımı anlatın lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ocak 2010       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beta sanalikaya nereden girilioo¿¿
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ocak 2010       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya tmm ama telefonu kullanma için vipmi olcaz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2010       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
BEN SANALİKAYA ÜYEYİM VEDE 2 TANE GÜMÜŞ 3 TANE ELMAS KARTIM VAR VE BEN HAKKIMI İSTEYEREK SANALİKANIN TELEFON NUMARASINI ÖĞRENİP ORAYA BİR ŞİKAYETİM OLDUĞUNU AÇIKCA BİLDİRİYORUM ÇÜNKÜ BU AKRTLARA SAHİP OLDUM AMA YİNEDE ANEMONA GİREMİYORUM EVDE ALDIM GİREMİYORUM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Şubat 2010       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sanil yazma yeri neresi lütfen söyle
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Şubat 2010       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bende konuşma butonu çıkmıyo haliylede kimseyle konuşamıyorum bi yardım ederseniz sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2010       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

beta sanalika

sanalika sürekli kapalı oluyor