Arama

İki kişilik oyunlar önerir misiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 1 Mart 2011 Gösterim: 16.349 Cevap: 13
oanun7 - avatarı
oanun7
Ziyaretçi
31 Ocak 2009       Mesaj #1
oanun7 - avatarı
Ziyaretçi
İki kişilik multiplayer oyun olarak tavsiye edebileceğiniz bişeyler varmıdır? çok oyunculu wow gibi oyunlar dışında daha farklı oyunlar arıyorum. Varmıdır acaba Msn Grin ?
EN İYİ CEVABI nil hander verdi
BENİM ÖNERİM http://ıcanfootball.com.tr bu oyun süper haaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!:):):):)
Sponsorlu Bağlantılar
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2009       Mesaj #2
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Ne tür oyun belirtmemişsin ama Battlefield multiplayer çok zevkli bir oyundur tavsiye ederim...
Sponsorlu Bağlantılar
Fenerliozo - avatarı
Fenerliozo
Ziyaretçi
31 Ocak 2009       Mesaj #3
Fenerliozo - avatarı
Ziyaretçi
Benim Multiplayer de en çok zevk aldığım Oyun Red Alert 2 ...
UnknowN - avatarı
UnknowN
VIP VIP Üye
31 Ocak 2009       Mesaj #4
UnknowN - avatarı
VIP VIP Üye
Call of , CS , Unreal , vs Düzünelerce oyun var ..
oanun7 - avatarı
oanun7
Ziyaretçi
3 Şubat 2009       Mesaj #5
oanun7 - avatarı
Ziyaretçi
Call of , Battle field, Unreal, Star Wars Jedi Knight II... gibi çok güzel oyunlar var bende oynuyorum ilgilenen arkadaşlara teşekkürler. Sormak istediğim 2 kişilik derken single player moduna benzer sadece 2 kişilik oyunlar varsa , bilen arkadaşlar haberdar ederse sevinirim. Belli bir tür özellikle yazmadım aslında beklentim klasik oyun tiplerinden farklı bişeyler bulabilmek.
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2009       Mesaj #6
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
oanun7 adlı kullanıcıdan alıntı

Call of , Battle field, Unreal, Star Wars Jedi Knight II... gibi çok güzel oyunlar var bende oynuyorum ilgilenen arkadaşlara teşekkürler. Sormak istediğim 2 kişilik derken single player moduna benzer sadece 2 kişilik oyunlar varsa , bilen arkadaşlar haberdar ederse sevinirim. Belli bir tür özellikle yazmadım aslında beklentim klasik oyun tiplerinden farklı bişeyler bulabilmek.

Co-op tarzı yani...

Splinter Cell: Chaos Theory Co-op

Gears of War

...
UnknowN - avatarı
UnknowN
VIP VIP Üye
3 Şubat 2009       Mesaj #7
UnknowN - avatarı
VIP VIP Üye
Oyunda 4 kişilik bir ekipsiniz fakat cod 5 Nazi Zombies’teki gibi kapalı bir alanda kalmıyorsunuz.Yani daha arcade tarzı bir oyun.Ve cod 5 e göre güzel yanında tek başınıza olsanız bile teamınızdaki arkadaşlarınızın size tedavi,mücadele vs. adına oldukça faydası dokunuyor.Aksiyonu olduça fazla olan oyunda kullanacağınız silahlarda oldukça iyi olduğu söylenebilir.Grafiklerde iyi seviyelerde,kullanılabilirliktde …Ne de olsa cs nin yapımcılarından gelen bir oyun bu… Kesinlikle Tavsiye ediyoRmleft4deadd&amph250&ampw250&ampzc1
uchiha itachi - avatarı
uchiha itachi
Ziyaretçi
3 Şubat 2009       Mesaj #8
uchiha itachi - avatarı
Ziyaretçi
sen wow'dan bahsettiğine göre sana önerebileceğim multiplayer oyunlar (lan party yapmanız gerekmektedir)

diablo 2 (çok az kaldı 3 geliyor)
neverwinter nights 2 ve ek görev paketleri
dungeon siege 2
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
3 Şubat 2009       Mesaj #9
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
Juke_ adlı kullanıcıdan alıntı

Oyunda 4 kişilik bir ekipsiniz fakat cod 5 Nazi Zombies’teki gibi kapalı bir alanda kalmıyorsunuz.Yani daha arcade tarzı bir oyun.Ve cod 5 e göre güzel yanında tek başınıza olsanız bile teamınızdaki arkadaşlarınızın size tedavi,mücadele vs. adına oldukça faydası dokunuyor.Aksiyonu olduça fazla olan oyunda kullanacağınız silahlarda oldukça iyi olduğu söylenebilir.Grafiklerde iyi seviyelerde,kullanılabilirliktde …Ne de olsa cs nin yapımcılarından gelen bir oyun bu… Kesinlikle Tavsiye ediyoRmleft4deadd&amph250&ampw250&ampzc1

evet bencede çok güzel bir oyun bende tavsiye ediyorum dene biMsn Wink
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ekim 2010       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aslında fantastik dörtlü nün ilk oyununu tavsiye ederim ister tek kişi ister coop oynayabiliyorsunuz.Çok güzel oyundur eğlenmek için bire bir Msn Grin.Hem aksiyon tarzı hemde action açısından zengin ayrıca pc için çok özellik istemez ve az yer kaplar.Böyle iyi bi oyun 10 yılda bir gelir Msn Grin benden sölemesi.