Arama

Denetim masasından yeni açtığım hesabı nasıl silerim? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Aralık 2012 Gösterim: 23.518 Cevap: 28
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ağustos 2009       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarınızı güvenli modda başlatıp. Administrator hesabı ile giriş yapınız ve aşağıdaki adımları aynen uygulayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Denetim masası // Kullanıcı hesapları

kaldırmak istediğiniz kullanıcıyı seçin ve kaldırın.

İlk kurduğunuz hesap Adminstratördür zaten.
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
25 Ağustos 2009       Mesaj #12
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
imkansız adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar allahınızı sewıyosanız ban yardımcı olun yhaa benım kulanıcı sınırlı ben hesbı kapatamak ıstıyorum ama yapamadım sonccare buraya geldım lutfen yardımcı olun yhaa

Sponsorlu Bağlantılar
arkadas lar bılen warsa nasıl olucagını sole sın suan çıldırıyorum benım hesbım sınırlı hesap ben kaldıramadım lutfen bılen sıolesın bana

Windows açıldığında hesaplar geldiğinde Ctrl+Alt+Delete ye iki defa bastığınızda kutucuk çıkacaktır. Kullanıcı adına Administrator Parola kısmını boş bırakıp enterla yın kullanıcı hesaplarından yönetici parolasını kaldır sonrada sınırlı hesabı silin.

Not: Eski yönetici parolası tamamen iptal edilmiş oluyor.

Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
imkansız - avatarı
imkansız
Ziyaretçi
25 Ağustos 2009       Mesaj #13
imkansız - avatarı
Ziyaretçi
MONTANAMAX çokkk tesek kurler çok saoll

sonunda kapat tımm
Son düzenleyen imkansız; 25 Ağustos 2009 17:17 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Eylül 2009       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

kullanıcı hesabını nasıl silerim

arkadaslar windows xp kullanıyorum kullanıcı hesabı açtım şimdi silemiyorum ne yapmam gerekir şaka gibi kafayı yiyeceğim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Kasım 2009       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaslarsınırlı hesapta nasıl si,liniyor bilen varmı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Kasım 2009       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşım şöyle yapcaz diğre hesaba geç geçtin mi tamam ordan denetim masasına gir kullanıcı hesaplarına gir altta silmek istediğin hesap çıkar ona tıkla ve hesabı silde (ancak silmeden önce o oturumu kapat yani altta ki sarı yere tıkla kapat te sonra öbürüne geç okmu?)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Aralık 2009       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

bilgisayar yoneticisi silme

Bilgisayar yöneticisini silemiyorum. Başlattan denetim masasına girdim kullanıcı hesaplara girdim. Hesaplara girdim.pencereden kendi hesabımı silmeye tıkladım. ama silmiyor boş sayfa çıkıyor. Napayım.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ocak 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim bilgisayarım parolalı kaldırmak istiyorum önüme bilgisayar yöneticisi ve guest çıkıyor ne yapmayılım lütfen acil cevap yazın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Nisan 2010       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende bi kullanıcı hesabı açtım ve bilgisayar ilk açılınca ortaya çıkan şey bu oluyo eski haline nasıl dönderebilirim bana bi yardımcı olun lütfen...
msn adresim a.aydogan_066@hotmail.com buraya da cevap atabilirsiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ağustos 2010       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben yeni bir kullanıcı hesabı açmıştım ama iki hesapta bilgisayar yöneticisi onları sınırlı olarak değiştiremiyorum neden?birde eğer çaresi yoksa bşlgisayar yöneticisi olan bir hesabı nasıl silebilirm?