Arama

Denetim masasından yeni açtığım hesabı nasıl silerim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Aralık 2012 Gösterim: 23.521 Cevap: 28
hebun - avatarı
hebun
Ziyaretçi
31 Ocak 2009       Mesaj #1
hebun - avatarı
Ziyaretçi
mrb ben denetim masasında yeni bi hesap actım ve şimdide silmek istiyom silemiyom çünkü silmek için hiçbir şey cıkmıyo karşıma kullanıcı hesaplarımda pc başlattıgımda yeni hesap karşıma cıkıyo eski hesapıma nasıl geri dönebilirim bana yardım cı olursanız cok sevinirim şimdiden tşklrr..
EN İYİ CEVABI FisTiK verdi
Windows açılıp kullanıcı seçilen ve şifre girilen ekrana geldiğinde ctrl+alt+delete yapıcaksın ve ekrana administrator sayfası acılıcak eğer orada şifren var ise o şifreyi giriceksin yoksa direk giriş yapıcaksın güvenli modda acılmış olucak sayfa. Oradan yönetici bir hesap açıcaksın o hesap ile silmek istediğin bütün hesaplarını silebilirsin eğer problemini yanlış anlamadıysam bununla doğru çözüme ulaşabilirsin umarım yardımcı olmuşumdur...

Sponsorlu Bağlantılar
FisTiK - avatarı
FisTiK
Ziyaretçi
31 Ocak 2009       Mesaj #2
FisTiK - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Windows açılıp kullanıcı seçilen ve şifre girilen ekrana geldiğinde ctrl+alt+delete yapıcaksın ve ekrana administrator sayfası acılıcak eğer orada şifren var ise o şifreyi giriceksin yoksa direk giriş yapıcaksın güvenli modda acılmış olucak sayfa. Oradan yönetici bir hesap açıcaksın o hesap ile silmek istediğin bütün hesaplarını silebilirsin eğer problemini yanlış anlamadıysam bununla doğru çözüme ulaşabilirsin umarım yardımcı olmuşumdur...

Sponsorlu Bağlantılar
hebun - avatarı
hebun
Ziyaretçi
31 Ocak 2009       Mesaj #3
hebun - avatarı
Ziyaretçi
malesef karşıma hiçbirşey cıkmadı... ekran oldugu gibi karşımda
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ocak 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Denetim masası // Kullanıcı hesapları

kaldırmak istediğiniz kullanıcıyı seçin ve kaldırın.

İlk kurduğunuz hesap Adminstratördür zaten.
MeLL - avatarı
MeLL
Ziyaretçi
31 Ocak 2009       Mesaj #5
MeLL - avatarı
Ziyaretçi
Başlat/Ayarlar/Denetim Masası/Kullanıcı hesaplarına giriniz.Bilgisayarın yöneticisi olan hesabınızı açınız.Ve yeni oluşturduğunuz hesabı bu pencereden kapatınız.

Veya

başlat>denetim masası>kullanıcı hesapları>
silmek istediğiniz hesabı tıklayın ordan hesabı kapatın..

Ancak.. iki tür kullanıcı hesabı vardır.
Bilgisayar yöneticisi;tüm bilgisayar ayarlarını değiştirebilir..
Sınırlı hesaplar ise ; kullanıcının yalnızca kendi resmini ve şifresini değiştirmesine olanak tanır...
FisTiK - avatarı
FisTiK
Ziyaretçi
31 Ocak 2009       Mesaj #6
FisTiK - avatarı
Ziyaretçi
Eğer silemediği hesap yönetici hesap ise zaten onuda silemez bu yüzden illaki güvenli mod gerekicek güvenli modda yapabilir başka şansı yok Msn Happy
bedican - avatarı
bedican
Ziyaretçi
16 Haziran 2009       Mesaj #7
bedican - avatarı
Ziyaretçi
demesi kolay

bide yapabilsem sevinecem ****
Son düzenleyen bedican; 16 Haziran 2009 09:35 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
imkansız - avatarı
imkansız
Ziyaretçi
25 Ağustos 2009       Mesaj #8
imkansız - avatarı
Ziyaretçi
arkads lar benım kulanıcı hesapı sınırlı ben ım acele birsekılde hesabı kapatmam lazım nasıl yapıcam lutfen soleyın
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
25 Ağustos 2009       Mesaj #9
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
imkansız adlı kullanıcıdan alıntı

arkads lar benım kulanıcı hesapı sınırlı ben ım acele birsekılde hesabı kapatmam lazım nasıl yapıcam lutfen soleyın

Alıntı
MeLL adlı kullanıcıdan alıntı

Başlat/Ayarlar/Denetim Masası/Kullanıcı hesaplarına giriniz.Bilgisayarın yöneticisi olan hesabınızı açınız.Ve yeni oluşturduğunuz hesabı bu pencereden kapatınız.

Veya

başlat>denetim masası>kullanıcı hesapları>
silmek istediğiniz hesabı tıklayın ordan hesabı kapatın..

Ancak.. iki tür kullanıcı hesabı vardır.
Bilgisayar yöneticisi;tüm bilgisayar ayarlarını değiştirebilir..
Sınırlı hesaplar ise ; kullanıcının yalnızca kendi resmini ve şifresini değiştirmesine olanak tanır...

.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
imkansız - avatarı
imkansız
Ziyaretçi
25 Ağustos 2009       Mesaj #10
imkansız - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar allahınızı sewıyosanız ban yardımcı olun yhaa benım kulanıcı sınırlı ben hesbı kapatamak ıstıyorum ama yapamadım sonccare buraya geldım lutfen yardımcı olun yhaa

arkadas lar bılen warsa nasıl olucagını sole sın suan çıldırıyorum benım hesbım sınırlı hesap ben kaldıramadım lutfen bılen sıolesın bana
Son düzenleyen imkansız; 25 Ağustos 2009 16:29 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi