Arama

Denetim masasından yeni açtığım hesabı nasıl silerim? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Aralık 2012 Gösterim: 23.531 Cevap: 28
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ağustos 2010       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yönetici hesabı nasıl silerim
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Mart 2011       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarda iki tane hesap açtım birisi sürekli kullandığım diğeri beşiktaştı kullandığıma geçtim bilgisayarı kapat dedim tüm
kullanıcıları etkiler dedi ben kapattım açtığımda beşiktaş geldi öteki yok ne yapmalıyım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Nisan 2011       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende de aynı drum var 2 tane yönetici hesap var 1 tane administrator var diğeri bnm açtığım hesap ama 2side yönetici oldğu içn silemiyorm nasıl silebilirm???????????
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mayıs 2011       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha olmuyo ne olurr
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ağustos 2011       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bİ YARDIMCI OLSANIZ BEN WİNDOWS ŞİFRE KIRMA PROGRAMIYLA UĞRAŞIYORDUM YENİ BİTANE HESAP AÇTIM DALGINLIĞIMDAN AÇTIĞIM HESAPTA BİLGİSAYAR YÖNETİCİSİ NASIL ONU SİLCM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ağustos 2011       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarınıza 2. yönetici yptıysanız yapacağınız tek şey başlata yıklayın çalıştıra basın control userpasswords2 yazın silmek istediğiniz hesaba tıklayıp kaldır deyin olur
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ağustos 2011       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben pc nin yöneticisini sildim şu anda guestle giriyorum Msn Sad yardım edin ne yapmama lazım lütfen yarım plss
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ağustos 2012       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimde sorunum denetim masasımdan gözükmeyen bir hesap ama oturumu kapat dedigimde iki hesapla karşılaşıyorum 1 i parola korumalı digeri benim hesap pc ye biri sızdı bu hesabı nasıl kapatabilirim burdan bana acil çözüm yolu sunarsanız minnettar kalırım yoksa format atmak zorundayım speedygs-@hotmail.com
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Aralık 2012       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lütfen yardım edin bu söylediklerinizin hiç bir işe yaramıyor lütfen allahınızı seviyorsanız bu konuya bi çare bulun ya lütfennnnnnn