Arama

Adobe flash player hatası için ne yapmalıyım? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Mayıs 2013 Gösterim: 70.549 Cevap: 53
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Kasım 2011       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben de sims social'ı i. explorer hariç her browserda oynayabiliyorum. x64 var herşey güncel ama sim social açılmıyor sağ tıklıyorum Film Yüklü Değil yazıyor.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Kasım 2011       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar
ben adobe flash player i indiremiom daha doğrusu indriom taamlandı dio kapat düğmesi gelio kapata tıklıom flash oyunlara giriom oynamak için flsh player nz olması gerekir dio....

Kaynak: Adobe flash player hatası için ne yapmalıyım?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Aralık 2011       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı sorun bendede var xp kullanayorum ama flash player 11 yüklüyorum bir tane video açtığımda internetten pc donuyor ve mavi ekran geliyor ve şimdi 10 kullanıyorum sadece facebook ta açmıyor 11 istiyor napmam gerek yardım ediniz lütfen :d
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Aralık 2011       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben normal internetten Firefox ile video izlerken/indirirken indirmem(bilmem kaç taneden sonra) bittikten sonra başka bir tanesine geçtim ve "Flash playerınız güncel değil. Güncellemek için tıklayın." yazıyor. Yani, 2 dk önce çalışan şey birden bozuluyorsa bence başka bir şey vardır. Sebebini bilen var mı, ya da karşılaşan?

Aslında indirdiğim sitede reklamı geç demeden video player gözükmüyor ve ben reklamı geçe basınca player bile ortaya çıkmadı ve reklam da kaybolmadı. Sonra başka siteden deneyince Flash hatası çıktı.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Aralık 2011       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
"Mevcut olan flash playerinizi Revo Uninstaller indir - hizli ve güvenli - inndir.com bu kaldırma yöneticisi ile kaldırın. Sonra elinizdeki son sürüm plash playeri tüm internet tarayıcılarınız(internet explorer--mozilla--opera vb.) kapalıyken kurun."

İnternette bunu bulup uyguladım ve şimdilik en azından işe yarıyor.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ocak 2012       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beyler dizi izlerken yada filim izlerken flas player hatası veriyor yükleyip siliyorum düzelmiyo,önceden böyle bir hata vermezdi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2012       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
flash playr 11.1 i yüklemek ve calıstırmak istiyorum ama flsh plyer ayar yöneticisi acık diyor nrd nasıl kapatacagım örneğin face book videolarını izleyemiyorum buna benzer bi kac site daha var video acamıyorum yrdımcı olursanız sevinirim
misafir - avatarı
misafir
Ziyaretçi
16 Şubat 2012       Mesaj #48
misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende adobe flash yüklü ama facede video lar açılmıyor ne yapmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Mart 2012       Mesaj #49
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar yapmanız gereken tek şey mozillanın sayfasını kapatıp ole kurun flash playeri gorusmek uzere
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Haziran 2012       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar bn flash player i indiriyorum ondan sonra kuruyorum kurulumda %50 ye qeliyo ve hata veriyo yazıyoki (kernel32.dll) kitaplıkta bulunamadı bunun için ne yapmam lazım xp kullanıyorum