Arama

Muhasebe ve finansman ile ilgili yüksek okullar hakkında bilgi verir misiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 11 Ocak 2011 Gösterim: 4.461 Cevap: 2
harun çakar - avatarı
harun çakar
Ziyaretçi
17 Şubat 2009       Mesaj #1
harun çakar - avatarı
Ziyaretçi
HERKESE SLM BEN BU SENE SINAVLARA GİRECEM MUHASEBE FİNANSMAN BÖLÜMÜNDE OKUYORUM KAZANAMAZSAM 2 YILLIĞI DÜŞÜNÜYORUM NE GİBİ ÖNERİLERİNİZ OLABİLİR YÜKSEKOVADANN SAYGILAR VE SEVGİLERİMLE
EN İYİ CEVABI SEDEPH verdi
ÖSYMnin 2008 yılı Merkezi Yerleştirme ile Öğrenci Alan Meslek Yüksekokulları ile Açıköğretim Önlisans Programları ve ÖSS Sonuçları ile Öğrenci Alan Meslek Yüksekokulları ile Açıköğretim Önlisans Programları hakkında, puan türleri, kontenjan ve kayıt bilgilerine ulaşabileceğiniz linkler aşağıdadır. Linke tıklayıp açılan sayfada yukarıda gösterilen program kısmında muhasebe ve finans ile ilgili kısmı seçtiğinizde belirttiğim bilgilere ulaşacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Merkezi Yerleştirme ile Öğrenci Alan Meslek Yüksekokulları ile Açıköğretim Önlisans Programları

ÖSS Sonuçları ile Öğrenci Alan Meslek Yüksekokulları ile Açıköğretim Önlisans Programları
SEDEPH - avatarı
SEDEPH
Ziyaretçi
17 Şubat 2009       Mesaj #2
SEDEPH - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
ÖSYMnin 2008 yılı Merkezi Yerleştirme ile Öğrenci Alan Meslek Yüksekokulları ile Açıköğretim Önlisans Programları ve ÖSS Sonuçları ile Öğrenci Alan Meslek Yüksekokulları ile Açıköğretim Önlisans Programları hakkında, puan türleri, kontenjan ve kayıt bilgilerine ulaşabileceğiniz linkler aşağıdadır. Linke tıklayıp açılan sayfada yukarıda gösterilen program kısmında muhasebe ve finans ile ilgili kısmı seçtiğinizde belirttiğim bilgilere ulaşacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Merkezi Yerleştirme ile Öğrenci Alan Meslek Yüksekokulları ile Açıköğretim Önlisans Programları

ÖSS Sonuçları ile Öğrenci Alan Meslek Yüksekokulları ile Açıköğretim Önlisans Programları
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ocak 2011       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
muhasebe Ve finasman bölümünden mezun olan öğrencilerin 4 senelik yazabilcekleri programlar hangileridir bilen varsa yardımcı olabilirmi