Arama

Gizli dosya ve klasörlerimi göremiyorum yardımcı olur musunuz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Ocak 2011 Gösterim: 13.261 Cevap: 4
iozdemir43 - avatarı
iozdemir43
Ziyaretçi
5 Mart 2009       Mesaj #1
iozdemir43 - avatarı
Ziyaretçi
İyi günler diliyorum benim bilgisayarımda masaüstünde bilgisayarıma tıkladığım zaman açılan sayfada Araçlar/Klasör secenekleri/ gizli klasörleri göster diyorum sayfayı açıp kapattığımda tekrar aynı yere girdiğimde klasörleri gösterme diye geliyor düzeltiyorum tekrar geliyor bu problemden nasıl kurtulabilirim yardımcı olursanız ço sevinirim yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

ibrahim özdemir
dumlupınar üniversitesi tavşanlı meslek yüksekokulu
tahakkuk şefliği

EN İYİ CEVABI Kral_Aslan verdi
Başlat - Ayarlar - Denetim Masası - Klasör Seçenekleri - Görünüm - Gizli dosya ve klasörler seçeneğinden Gizli dosya ve klasörleri göster seçeneğini işaretleyip uygula ve tamam demeniz yeterli olacaktır.
Sponsorlu Bağlantılar
Kral_Aslan - avatarı
Kral_Aslan
VIP MsXTeam
5 Mart 2009       Mesaj #2
Kral_Aslan - avatarı
VIP MsXTeam
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Başlat - Ayarlar - Denetim Masası - Klasör Seçenekleri - Görünüm - Gizli dosya ve klasörler seçeneğinden Gizli dosya ve klasörleri göster seçeneğini işaretleyip uygula ve tamam demeniz yeterli olacaktır.
Sponsorlu Bağlantılar
Hayatın ne anlamı var.. Yanımda sen olmayınca....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Temmuz 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar ben araclar bölumune gırıyorumm ama ayarları göremıyorumm o yuzden gızlı dosyalarımı bulamıyorumm bana yardımcı olurmusunuz
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
6 Temmuz 2010       Mesaj #4
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar ben araclar bölumune gırıyorumm ama ayarları göremıyorumm o yuzden gızlı dosyalarımı bulamıyorumm bana yardımcı olurmusunuz

.
Alıntı
Kral_Aslan adlı kullanıcıdan alıntı

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ocak 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Amvo virüsü diye bir şey var google da ara bulursun çözümünü