Arama

Formattan sonra kaybolan dosyalarımı nasıl geri getirebilirim? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 25 Haziran 2015 Gösterim: 70.429 Cevap: 33
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Aralık 2009       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Format atıldıktan sonra masaüstündekileri nasıl kurtarcam??
Sponsorlu Bağlantılar
noun - avatarı
noun
Ziyaretçi
26 Aralık 2009       Mesaj #12
noun - avatarı
Ziyaretçi
Deneyelim bakalım başarabilecekmiyiz Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
noun - avatarı
noun
Ziyaretçi
26 Aralık 2009       Mesaj #13
noun - avatarı
Ziyaretçi
Bende şimdi tarattım birşeyler buldu ama ne buldu bilmiyorum kaydetmek için sürücü seçiyorum Error veriyor.Yardım edermisiniz lütfen.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ocak 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yhaa arkadaslar indirsem mi die düşünüom acaba geri gelirmi hee bide format atmanda önce h diskindeydi ama şimdi sadece c ve d var şimdi d yimi seçmem lazım bi aydınlatın yhaff msn em ( jotem_memduh@hotmail.com)bütün harfler küçük lütfen yardımcı olunnn:
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mart 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kaydetme yerine gelince sorun cıkaryor neden ya ltfn yardm edin cok önemli dosyalarım?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Nisan 2010       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
4 tane işletim sistemi kurmuştum gost layıp resimlerim silindi önemli 10 resim vardı onları nasıll kurtaıcam bilmiyorum varmı bilen yha?
dads - avatarı
dads
Ziyaretçi
29 Haziran 2010       Mesaj #17
dads - avatarı
Ziyaretçi
dostlarım easyrecovery programını kullananlar arama bıttıkten sonra ıstedıgın dosyaları secıyorsun ve next dıyorsun sonrasında yer secıyorsun burada pc de C yada D yada hangı surucu olursa olsun oralara asla kayıt etmez hata verır soyle bır sey yazar " The destionatino path you have selected is on the source partition. Please select a different partition."harıcı bır hard dısck bulacaksın yada bellek cd dvd fılan bunlara atmanız lazım yoksa pc ye kopyala fılan olmaz yukarıdakı hatayı verır ... bende buraya kadar tamam attım hard dıscke ama resımlerım acılmıoyr on ızleme yok dıyor ıste buna bır cozum bulamadım burda da bana yardım edın lutfen Msn Grin Msn Grin Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Aralık 2010       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
videolar da geri gelir mi Msn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mart 2011       Mesaj #19
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm davut kardeş ben dün yanlışlıkla bir ardaşın bilgisayarına format atım aslında bios ayarlarına gireyim derken yanlış tuşla bilgisayar hemen formata başladı ve masa üstüne kaytlı herşey silindi benden sadece resimlerini kurtarmamı istiyor bunun için recovery programdan geri getirmeye çalışıyorum . program tamamen çalışıyor taki seçeneklerde c ve d yi seçmemi istiyor bende onlardan biri seçtikten sonra artık çalışmıyor anlayacağınız çalışmamlarım tamamen boşuna gidiyor. sizden ricam bana yardım etseniz ve nasıl kurtacağımı bilgilaendirsenizz memnun olurum. lütfen yardımcı olun arkadaşıma çok mahcup olmuşumMsn Sad bana bu emailden bilgi gönderseniz can_tkn789@hotmail.com
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Eylül 2011       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Formattan önce D,E ve C HDD vardı,format atan arkadaşım HDD y'i ikiye böldü yani D ve C.Benim kurtarmak istediğim dosyalarım formattan önce ki E de bulunuyordu.Programı kurdum fakat E HDD'si suan da bulunmuyor malesef.Yukarda programı anlatırken,bunun da çözümü var deyim iki noktadan sonra parantez koymayın demiş,fakat anlamadım.Kurtarmak istediğim dosya işim için çok önemli idi.Onlar olmazsa işimden olacam yardım ederseniz,çok büyük iyilik yapmış olursunuz.Msn Sad((