Arama

Ülkemizdeki örnek vatandaşlara örnek verir misiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 14 Mart 2017 Gösterim: 6.124 Cevap: 2
ben_ben_ben - avatarı
ben_ben_ben
Ziyaretçi
18 Mart 2009       Mesaj #1
ben_ben_ben - avatarı
Ziyaretçi
yha ülkemzde örnek yurttaş varsa söyler misiniz ?
EN İYİ CEVABI Keten Prenses verdi

fft17 mf48878
Sponsorlu Bağlantılar

Ceylan'ın sözleri alkışlanıyor

Nuri Bilge Ceylan, ''Üç Maymun'' isimli filmiyle 61'inci Cannes Film Festivali'nde en iyi yönetmen ödülünü aldı. Ceylan, teşekkür konuşmasında, ''Bu ödülü, tutkuyla sevdiğim, yalnız ve güzel ülkeme armağan ediyorum'' dedi...

Ödül törenini canlı yayında seyrettim. Nuri Bilge Ceylan'ın ödül alırken yaptığı konuşma çok hoşuma gitti. Çok sevindim. Zaten bütün hafta Nuri Bilge'nin ödül alması için dua etmiştim. Hakikaten çok mutluyum, hem Türk sineması hem Nuri Bilge hem de oyuncular adına... Gerçekten çok zor bir şeyi başardı Nuri Bilge Ceylan. Oraya gitti ve ödülü aldı. Darısı hepimizin başına..
kaynak

Not: Teşekkür etmeden geçemeyeceğim.. Bazıları gibi Ödül almak için kendi vatanını kötülemeyen Nuri Bilge Ceylan'a teşekkür borçluyuz..Kendi doğduğu topraklara ihanet etmeden, kendi halkına nankörlük etmeden de ödül alınacağını gösterdiği için de teşekkür borçluyuz
Yalnız ülke'nin vatandaşları olarak..
Son düzenleyen Keten Prenses; 18 Mart 2009 14:26 Sebep: ÖDEV KELİMESİ SİLİNDİ
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.

fft17 mf48878
Sponsorlu Bağlantılar

Ceylan'ın sözleri alkışlanıyor

Nuri Bilge Ceylan, ''Üç Maymun'' isimli filmiyle 61'inci Cannes Film Festivali'nde en iyi yönetmen ödülünü aldı. Ceylan, teşekkür konuşmasında, ''Bu ödülü, tutkuyla sevdiğim, yalnız ve güzel ülkeme armağan ediyorum'' dedi...

Ödül törenini canlı yayında seyrettim. Nuri Bilge Ceylan'ın ödül alırken yaptığı konuşma çok hoşuma gitti. Çok sevindim. Zaten bütün hafta Nuri Bilge'nin ödül alması için dua etmiştim. Hakikaten çok mutluyum, hem Türk sineması hem Nuri Bilge hem de oyuncular adına... Gerçekten çok zor bir şeyi başardı Nuri Bilge Ceylan. Oraya gitti ve ödülü aldı. Darısı hepimizin başına..
kaynak

Not: Teşekkür etmeden geçemeyeceğim.. Bazıları gibi Ödül almak için kendi vatanını kötülemeyen Nuri Bilge Ceylan'a teşekkür borçluyuz..Kendi doğduğu topraklara ihanet etmeden, kendi halkına nankörlük etmeden de ödül alınacağını gösterdiği için de teşekkür borçluyuz
Yalnız ülke'nin vatandaşları olarak..
Quo vadis?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mart 2017       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence bizim ülkemiz artık çok kötü oldu kimse artık yardımlaşmıyo sadaka vermiyor ama bizim ülkemiz bir başka turizim açısından ben portekize gittim orda herkez yardımlaşıyor herkeze sıra veriyor bizde yan baktın diye dövülüyo sıra verilmiyor hemen itiliyor mesela yavaş oll be körmüsün önüne bakmıyon mu diye laflar söyleniyorr