Arama

Şifre istemeyen TeamViewer programı var mı? - Sayfa 2

Güncelleme: 21 Mayıs 2012 Gösterim: 13.683 Cevap: 17
MesirKentli - avatarı
MesirKentli
Ziyaretçi
10 Nisan 2009       Mesaj #11
MesirKentli - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
AngelFRANTIX adlı kullanıcıdan alıntı

İndirdiğin her dosyayı antivirus proğramları ile tarat.

Sponsorlu Bağlantılar

Lisans isteyen bir proğram. Aksi halde 15 gün deneme süresi vardı(galiba)

30 Gün Deneme Süresi...
jake422 - avatarı
jake422
Ziyaretçi
7 Temmuz 2009       Mesaj #12
jake422 - avatarı
Ziyaretçi
team viewer freeware diye biliyorum ayrıca şifreyi illegal yöntemlerle kırabilirsiniz bu yöntemlerin birazını biliyorum ama daha öğrenme aşamasındayım Msn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
T_walkeR - avatarı
T_walkeR
Ziyaretçi
7 Temmuz 2009       Mesaj #13
T_walkeR - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
MesirKentli adlı kullanıcıdan alıntı

30 Gün Deneme Süresi...

Ben TeamViewer programini kendi sitesinde 7 ay once indirdim ve simdiye kadar kullaniyorum...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Mart 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
TeamViewer bu proğram kuruluktan sonra internet üzererinden veya kapalı ağ bağlantısından iknci bir bilgisyara kuracaksın ve iki bilgiyarın ıp numarası bilinerek TeamViewer proğramının ilk açılışında pasaprt oluşturcaksın tabiki iki bilgisayardada artık proğramı açaıp sağ taraftaki ıp yerine karşı tarafın ıp yazılacak ve karşı tarafın pasaportu yazılarak proğram açılı ve bilgisayara karşıdan ılaşmış olrsunuzuz....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Temmuz 2010       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
TeamViewer'da şifre mi istiyor ki?Ben yüklerken direk yükledim şifre falan sormadı Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Aralık 2011       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hepsini bosgeçerim. aynı anda çoklu pc bağlantısı yapabilen kendi SQL server i olan, tek kurulumla sürekli bağlantı yapabileceğin yeni bir yazılım var.desktopgate. birçok farklı yazılım var fakat tüm özellikleri tek bir yazılımda bulmak en keyiflisi. sanırım bu program aşmış artık. inceleyin DesktopGate - Employee monitoring and Remote desktop solution
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Aralık 2011       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim bildiğim TimeViewer lisans istemiyor sadece karşıdaki kişi size kendi ekranında görülen bilgileri veriyor vede sizde onoun bilgisayrını yönetebiliyorsunuz dosya yolluyabiliyorsunuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Mayıs 2012       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bedava sürüme geçin ticari sürüme değil 2 aydır kullanıyorum hç bir kısıtlamada yk