Arama

Bebeğime önerebileceğiniz şampuan ve sabun var mı?

Güncelleme: 15 Nisan 2014 Gösterim: 1.486 Cevap: 2
fatmaberat - avatarı
fatmaberat
Ziyaretçi
14 Nisan 2009       Mesaj #1
fatmaberat - avatarı
Ziyaretçi
benim 23 aylık bebeğim var her banyodan sonra bütün vücudu kızarıyor dalin, jonson ve seba med sabun ve şampuanlarını kullandım sonuç hep aynı banyo yaptırmaya korkuyorum lütfen bana sabun yada şampuan önerin
Sponsorlu Bağlantılar
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2009       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
Ph açısından en uygun sabun türü sebamed. dir. ancak sorunun sabun yada şampuandan kaynaklandığını sanmıyorum. önerim bir pediatri uzmanına başvurmanız. sabun yada şampuana bağlamakla ben ce sorunu hafife almış olursunuz.Çünkü Ph dengesi en iyi olan sebamed bile aynı etiyi yapıyorsa bence etken araştırılmalı
sağlıklı günler dilerim
Sponsorlu Bağlantılar
Quo vadis?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Nisan 2014       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
fatmaberat adlı kullanıcıdan alıntı

benim 23 aylık bebeğim var her banyodan sonra bütün vücudu kızarıyor dalin, jonson ve seba med sabun ve şampuanlarını kullandım sonuç hep aynı banyo yaptırmaya korkuyorum lütfen bana sabun yada şampuan önerin

size yardımcı olabilirim ben saglık danışmanıyım bende ogluma şampuan kullandırıyoum dogal ve bitkisel herbalife dir ayrıca sizin ve eşinizinde kullanacagı bir şampuan hem hücreleri besliyor hem dökülmeyi önlüyor hemde ölmemiş hücreleri canlandırıp saçlariniza kavuşursunuz 0544 323 12 13 sipariş verin