Arama

Üniversiteye sınavsız geçiş yapabilmek için şartlar nelerdir? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 21 Eylül 2016 Gösterim: 27.356 Cevap: 46
ERTAEGİTİM - avatarı
ERTAEGİTİM
Ziyaretçi
2 Eylül 2011       Mesaj #41
ERTAEGİTİM - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
elemelem adlı kullanıcıdan alıntı

Ben mezun olalı yaklaşık 8 sene oldu hala sınavsız geçiş hakkım varmı ve bunun için ne yapabilirim

halen sınavsız geçiş hakkınız var fakat öncelik 2011 mezunlarının dahasonra boş kontenjan olursa geçmiş sene mezunlarını alıyorlar.bunu için üniversite sınavlarınabaş vurmanız gerekiyor.başvurmadınız ise busene olmaz.ı.g
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2011       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben meslek lisesi çocuk gelişimi bölümünden mezun oldum 3 yıl önce hemşirelik sınavlarına girebilirmiyim nasıl girebilirim_
Sponsorlu Bağlantılar
seyhan - avatarı
seyhan
Ziyaretçi
10 Ekim 2011       Mesaj #43
seyhan - avatarı
Ziyaretçi
ben liseden mezun olalı 6 yıl oldu ama okumak istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Aralık 2011       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben çoçuk gelişimi ikinci liseyi okuyorum geçiş yapmak istiyrm bu sene mezumum nasıl yapacagım puanlar kac urfadayım punlar kactır dogum tarihim 1983 lütfen yardım edinn aciill
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Aralık 2011       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ticaret meslek lisesi son sınıf öğrencisiyim. istanbul içinde bankacılık ve sigortacılık bölümü olan myo da okumak istiyorum. 2 yıllık geçiş hakkımı kullanıcam. istanbul içinde okuyabilmem için lise diploma notum en az kaç olması gerekiyo. bunu öğrenmek istiyorum.

lara_unifeb@hotmail.com
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Nisan 2012       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar merhaba ben 2001 yılı meslek lisesi çocuk gelişimi bölümü mezunuyum 5 yıl özel anaokullarında öğretmen olarak görev aldım fakat eger mümkünse sınavsız geçiş sisteminden bende yararlanmak ve geçirecegim eğitim yararlanabiliyomuyummmm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Eylül 2016       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
açıktan düz lisede 2 yıllık üniversiteye sınavsız geçebilirmiyim yardımcı olursanız çok sevinirim