Arama

Webcam sorunumu nasıl çözebilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 11 Eylül 2012 Gösterim: 6.544 Cevap: 10
blueblood - avatarı
blueblood
Ziyaretçi
21 Nisan 2009       Mesaj #1
blueblood - avatarı
Ziyaretçi
ben platoon leopard r-type webcam kullanıyorum... kameram çalışıyor ama pc görmüyor driver la alakalı bi sorun old. düşündüm ama oda sorunu halletmedi başka ne tür sorunu olabilir? yada güvenilir bi driver nereden bulabilirim_!!! yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim şimdiden.. donanımdan pek anlamıyorum Msn Sad
EN İYİ CEVABI biraverbana verdi
S.a , Benim ''Everest VC23U'' bir webcamım var,kameranın driverini internet üzerinden indirdim.ama kamera driveri bulamıyor,sanırım kamera da bi sıkıntı yok ses gidiyor ama indirdiğim driveri bulamadığı için görüntü yok. ne yapabilirim ?:|
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Nisan 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Webcam Driver CD içinde kendi sürücüsü vardır. Bunun dışında Bilgisayarım bölümünde Webcam görüntüsü mevcut olarak çıkar.

Sponsorlu Bağlantılar
Kendi proğramı ile çalıştırmayı düşünüyorsan (Kayıt için vs.) Ayarlarını kurcala.
blueblood - avatarı
blueblood
Ziyaretçi
21 Nisan 2009       Mesaj #3
blueblood - avatarı
Ziyaretçi
webcam cd si elimde yok olsaydı sorunu çözerdim galiba bilgisayarımda ise gözükmüyor yani bilgisayar webcam'i görmüyor ....ama çalışıyor kamera anlayamadım Msn Confused
rocklobital - avatarı
rocklobital
Ziyaretçi
22 Haziran 2009       Mesaj #4
rocklobital - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar bende msn 8.0 war.Pc yi açtım web cam göstermior açamıyorum cd ile tekrar yüklüorm olmadı ne yapabilirm?_
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Haziran 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Lütfen yarım edin çok acil
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Haziran 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardes msn den hariç kendi bilgisayarımda kameranın programını açıyorum yıne aynı sorunu werıor benm Pcdemi sorun yoksa kameradamı acil yardım arkadaslar lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mart 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar msnde cam açıyorum ama görüntü resmim ters görünüyor altgr ve yukarı tuşuna aynı anda basın demişsiniz ama yapıyorum olmuyor
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
16 Mart 2012       Mesaj #8
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar msnde cam açıyorum ama görüntü resmim ters görünüyor altgr ve yukarı tuşuna aynı anda basın demişsiniz ama yapıyorum olmuyor

Webcam ayarlarınızda sorun olabilir.

Ayarlar için:
MSN Ana Sayfası/Araçlar/Ses ve Görüntü Kurulumu/İleri/Web Kamerası Ayarları/ Kamera ayarlarının bulunduğu pencerede ''Vertical Flip'' kutucuğundaki tiki kaldırıp yeniden deneyebilirsiniz.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Temmuz 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ALPIN S/N:APC06071812112871
Ask Mahkumu - avatarı
Ask Mahkumu