Arama

Facebook'taki kişilerin Facebook'a saat kaçta girip çıktığını nasıl öğrenebilirim? - Sayfa 3

Güncelleme: 1 Aralık 2014 Gösterim: 61.572 Cevap: 32
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mayıs 2010       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar facebooka giriyorum da e-posta adresin diyo o zaman msnemi mi gireceğim
Sponsorlu Bağlantılar
KaNKaWaReZ - avatarı
KaNKaWaReZ
VIP VIP Üye
13 Mayıs 2010       Mesaj #22
KaNKaWaReZ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ya arkadaşlar facebooka giriyorum da e-posta adresin diyo o zaman msnemi mi gireceğim

Hangi E-Mail'le Kayıt Olduysan O E-Mail'le Oturum Açacaksınız.
Sponsorlu Bağlantılar

zersin - avatarı
zersin
Ziyaretçi
7 Haziran 2010       Mesaj #23
zersin - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Blue Blood adlı kullanıcıdan alıntı

Facebookta bu özellik varmıydı bilmiyorum ama kişinin online olmasını şuan sadece mini chat sayesinde görebilirsiniz. Bunun dışında görmeniz mümkün değil.

Önceden kimin online olduğu yazıyordu fakat bu özellik kaldırıldı.

merhaba ben size, biraz bu konu dışında ama soru sormak istiyorum. Facbookta artık çoğu şeyi giliyebiliyoruz o gili olanları görebilirmiyiz,nası?mesela paylaşımları,videoları...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Şubat 2011       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben facebookumu yeni açtım.kimseyle sohbetedemiyorum.sohbet devre dışı diyor.bunu nasıl çözebilirimm.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mart 2011       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
cevrim dışı nasıl yapabilirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mart 2011       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim adıma face acılmiş arkadaşlarıma serseriler küfür ediyor ne yapmalıyım ve benim resmimi etıketlemis küfür değil ayıp ayıp seyler göndermiş erkeklere ne yapmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Mart 2011       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
geçen facedeyken tekrar giriş diye hata verdi. demedi olmadı sonra baktın fotoyu falan değiştirmişler.. msnyi demedim yine şifre kırılmıştı allahtan güvenlik sorusuyla msnyi daha sonrada faceyi geri aldım?? ve tekrar girdikten sonra duvarıda ''Bu Profile TME Tarafından eL KonuLmuştur !!!'' yazısı vardı.. bunu face yetkilerine nasıl iletecem bilmiyorum...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ağustos 2011       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facemin sifresini değiştirmişler bu işlemin nerden yapıldıgını nasıl ogrene bilirim ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mart 2012       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
daMLa- adlı kullanıcıdan alıntı

Facebook'taki kişilerin facebook'a saat kaçta girip çıktığını nasıl öğrenebilirim?

Alıntı
daMLa- adlı kullanıcıdan alıntı

Facebook'taki kişilerin facebook'a saat kaçta girip çıktığını nasıl öğrenebilirim?

OLAY :BEYLER ADAM CÖZMÜŞ OLAYİ ADİ ATAKAN TÜRK FACEDE KENDİSİNE SORDUM BENDE YARİM SAAT ONCE KİM ACİKTİ DİYE 2 DAKİKA İCİNDE İSMİNİ SOLEDİ OYSA ADAMLA YANİ BENDE ACİK OLAN ARKADAS HİC BİSE YAZMADİ ETMEDİ DUVARİNA BAKTİM PROFİLİNE BAKTİM BİSE PAYLASMAMİS TEKRAR ATAKAN A SORDUM NASİL YAPİYON MEGER KENDİSİ KORSAN PROGRAMCİ İKİ PROGRAM KULLANARAK SENİN RESMİNE DUVARİNA PROFİLİNE BAKANLARİ ZATEN KAYİT ALİYOR FACE SEN ADAM SENİN PROFİL ADRESİNİ ALİP KOPYALA YAPİSTİR BUL YAPİYOR PROGRAM FACEYE YUKLU BİR SEKİLDE CALİSİYO. İSİNİZE YARAYABİLİR RİCA ET YARDİMCİ OLUR
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mayıs 2012       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bana online olupta çevrimdışı görünen arkadaşlarımı nasıl görebilirim acil yardım lütfen