Arama

"User profile cannot be loaded" hata mesajı ve çözümü nedir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 17 Kasım 2010 Gösterim: 9.752 Cevap: 8
devuj - avatarı
devuj
Ziyaretçi
25 Nisan 2009       Mesaj #1
devuj - avatarı
Ziyaretçi
mrb arkadaslar vista kullanıyorum bilgisayarı actıgımda (şifresi var ) ve dogal olarak sifre soruyor ama şifreyi yazdıgımda user profile cannot be loaded diyor. bilgisayarı acamıyorum ne yapmam gerekiyor format diyorsanız yurtdışındayım ve turkce vista bulamıyorum başka bi yolu varsa acilen cevap bekliyorum şimdiden teşekkürler..
EN İYİ CEVABI NeutralizeR verdi
Şu sayfada anlatılan çözüm önerilerini deneyiniz:
"Windows Vista": Kullanıcı Profiliniz Yüklenemiyor
Sponsorlu Bağlantılar
devuj - avatarı
devuj
Ziyaretçi
25 Nisan 2009       Mesaj #2
devuj - avatarı
Ziyaretçi
haala cevap yok mu ? lutfen bilginiz varsa acilen bekliyorum
Sponsorlu Bağlantılar
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
tHeBruTaLiTyOfHeLL
Ziyaretçi
25 Nisan 2009       Mesaj #3
tHeBruTaLiTyOfHeLL - avatarı
Ziyaretçi
İngilizcen Varmı ? Varsa Aşağıdaki Linki İnceleyin.

The User Profile Service failed the logon. User profile cannot be loaded. - Vista For

devuj - avatarı
devuj
Ziyaretçi
25 Nisan 2009       Mesaj #4
devuj - avatarı
Ziyaretçi
cevap icin tsk ama aradigim sey bu degil benim soylemek istedigim bilgisayara sifreyi yazdigimda kullanici profili yuklenemiyor diyor ve sadece admin profili var. sifreden sonra gelen bu yazinin altinda ok var onu tikladiktan sonra oturup kapatilip tekrar aciliyor ve başa donmuş oluyorum sonucta bilgisayara giremiyorum hicbir oturumu acamadıgım halde bu mesaj geliyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Nisan 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Format yada onarmak çözümün. Arama motorlarını kullanarak aradığın işletim sistemini türkçe olarak bulabilirsin.

Ayrıca ingilizce olarakta kursan güncelleştirme yaparak işletim sistemini Türkçe yapman mümkün.
öm65r - avatarı
öm65r
Ziyaretçi
30 Nisan 2009       Mesaj #6
öm65r - avatarı
Ziyaretçi
administrator olarak oturum açabiliyosan aç ve denetim masasından yeni bi kullanıcı profili oluştur.xp de 2 defa ctrl+alt+del tuşuna basınca administrator olarak oturum açabiliyorsun ama vistayı bilmiyorum.vistadada pc açılırken f8 tuşana bas güvenli modda açmayı dene.açılırsa yeni bi kullanıcı profili oluştur.sorunun çözülür büyük ihtimalle.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Kasım 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı sorun bendede war hiç bişey yapamıyorum lutfen yardım edinn
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
17 Kasım 2010       Mesaj #8
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Şu sayfada anlatılan çözüm önerilerini deneyiniz:
"Windows Vista": Kullanıcı Profiliniz Yüklenemiyor
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
HandSome - avatarı
HandSome
Ziyaretçi
17 Kasım 2010       Mesaj #9
HandSome - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
devuj adlı kullanıcıdan alıntı

mrb arkadaslar vista kullanıyorum bilgisayarı actıgımda (şifresi var ) ve dogal olarak sifre soruyor ama şifreyi yazdıgımda user profile cannot be loaded diyor. bilgisayarı acamıyorum ne yapmam gerekiyor format diyorsanız yurtdışındayım ve turkce vista bulamıyorum başka bi yolu varsa acilen cevap bekliyorum şimdiden teşekkürler..

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

aynı sorun bendede war hiç bişey yapamıyorum lutfen yardım edinn

Bilgisayarınızı açılışta F8 tuşunu basılı tutarak açın. (Bazı makinalar F8 yerine F5 veya
F2 ile de açılabilir) güvenli modda açınız. Sonra Microsof Fix It yazılımını indiriniz.Otomatik olarak sorunları çözmektedir.İndirmek için
Tıklayınız.

2.yol biraz ugraştırıcıdır.Yine güvenli modda pcnizi açınız.Kullanıcı hesabından hesabı siliniz.(DİKKAT: Bilgileriniz Kaybolucaktır. ) Başlat-çalıştır ı tıklayınız.Regedit yazıp kayıt defterini açınız.Daha sonra şu yolu izleyiniz..HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ProfileList ...burada sol tarafta Sid keyler var S-1-5.... başlayan.uzun olan(lar)ı tıklayınca sağ tarafta ProfileImagePath de hesap adı yazmaktadır.
2703d1202692071 user profile service failed logon user profile cannot loaded sid reg?filter11User20Accounts

dogru hesabı buldugunuzda sol tarafta bulunan sidkey e sağ tıklayarak siliniz.Kullanıcı Hesabında yeni profil oluşturarak pcnizi yeniden başlatınız.