Arama

Ana sayfam otomatik olarak değişiyor, ne yapmalıyım? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Ocak 2016 Gösterim: 80.139 Cevap: 29
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2012       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya 2.yöntemi yaptım ama
Giriş Sayfası URL’sini özelleştir” kısmını işaretliyoruz ve hemen aşağısındaki boşluğa giriş sayfamızı ne istiyorsak onu yazıyoruz.
Sponsorlu Bağlantılar
yazdım entere bastım ama olmuyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Şubat 2012       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yukarıdaki iki yöntemide denedim ama aç kapadan sonra aynı oluyor start page Türkiye'ye Has Arama Motoru bşyle oluyor
Sponsorlu Bağlantılar
MAM - avatarı
MAM
Ziyaretçi
10 Mayıs 2012       Mesaj #23
MAM - avatarı
Ziyaretçi
Benim anasayfam neden se google oalrak gösteriyor ama Şuan hiçbir güncelleme yapmadıım halde Multi Arama Motoru Ara.im.com bunu tamamen google yapmak istiyorum alta google var ama yine aynı sayfa çıkıyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Haziran 2012       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
admin internet sayfasını açınca ana sayfa gibi "özel arama sayfası" diye bir sayfa çıkıyor bu sayfayı siliyorum googleyi ana sayfa yapıyorum sonra yeniden interneti açıyorum yine ana sayfa olmuş ne yapabilirim lütfen yardımmm Msn Sad((((((
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ekim 2012       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim chromede biraz yavaşladıgı için mozillaya geçtim hızlı ama benim bi kaç sorunum var ben ana sayfamı google yapıyorım seçeneklerden pci kapanıp açtımı speedbit oluyor bazen pcnin kapanmasına bile gerek kalmıyor her türlü ana sayfa yaptım hep aynı speedbit'i pcden'de kaldırdım program kaldır'dan hayla aynı yardım ederseniz sevinirim ve bide chromede yazının üstünü seçip ''google chrome ile ara'' falan yazıyordu hemen arıyordu bunda o yok hep speedbitle arıyor oda çok karışık google amcanın yerini tutmaz yardım ederseniz sevinirim Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Aralık 2012       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar banayardım edin googleyi ana syfam yapamıyorummm ne olur yaa
Smyye - avatarı
Smyye
Ziyaretçi
3 Ağustos 2013       Mesaj #27
Smyye - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar bir kaç gün önce mygameare adlı siteden cs indirmiştim. Sildim fakat bilgisayarı kapatıp açtığımda Chrome kendiliğinden mygameare'yı açılış sayfası olarak atamış. Ayarlardan felan hepsini sildim ama sürekli bu sayfa açılıyor. Format at demeyin laptop daha 1 aylık Msn Sad En kısa zamanda cevaplarınızı bekliyorum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Kasım 2013       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tamam da yalnız benımkım w8 nasıl yapabılırım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Temmuz 2015       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bu programı kullanın tek hamlede işinizi görüyor Anasayfam Değişmiyor KESİN ÇÖZÜM tümü için | Anakar-T-Amiri
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ocak 2016       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar anasayfam bırande degıstı ve yandex oldu normalde google du sımdı ayarlardan ana sayfada google u etkınlestırmeye calısıyorum dogru ıslemlerıde yapıyorum ama bırturlu olmuyor degısmıyor ve neden oldugunuda anlamadım yardımcı olabıılır mıısınız